PETICIJA ZA ZAGOTOVITEV BREZPLAČNIH MENSTRUALNIH PRIPOMOČKOV V IZOBRAŽEVALNIH USTANOVAH

logotip skupine Povezani

Ker menstruacija ni izbira!

V največji študentski skupini v Republiki Sloveniji, Skupini Povezani, se zavedamo, da je higienski material neizbežna dobrina, ki jo potrebuje vsaka ženska.

Mesečno si mora vsaka ženska zagotoviti vložke, tampone, kar pa za mnoge, zaradi vse višjih cen le-teh, zna predstavljati finančno prepreko. Pomembno je, da se zavedamo, da tovrstni pripomočki niso kozmetični ali lepotni dodatek, temveč ključnega pomena v času menstruacije. Ne samo, da s tem posameznicam/posameznikom, ki so jim higienski pripomočki nedostopni, omogočimo uporabo, ampak lahko s tem preprečimo tudi neprijetne situacije. Prepričani smo, da so higienski materiali nujni in obvezni ter bi jih bilo potrebno zagotavljati brezplačno. V povprečju menstruacija traja 5 dni v mesecu, zato lahko ženska za higienski material odšteje več kot 5 evrov na mesec. Za mnoge znesek sicer deluje nizek, vendar je še kako visok za vse tiste, ki se finančno težko prebijejo skozi mesec. Nenazadnje pa menstruacija ni izbira, diskriminacija in stigmatizacija pa.

Mednarodne organizacije že vrsto let poudarjajo, da se vlaganje v destigmatizacijo menstrualnega zdravja in higiene kaže v izboljšanju telesnega in duševnega zdravja, prav tako pa pusti druge ekonomske koristi. Ukrepi, ki se sprejemajo na tem področju, so hkrati osrednjega pomena za spodbujanje enakosti spolov. Kot ključni cilj našega poziva oz. peticije vidimo spremembo na področju zmanjšanja menstrualne stigme in diskriminacije. V teh aktivnostih pa izjemno pomembno vlogo igra tudi področje izobraževanja. V tujini in tudi v Sloveniji se pojavljajo primeri, ko si ženske ne morejo privoščiti higienskih vložkov in tamponov. Prav zato posledično prihaja do skrajnih primerov, ko le-te izostajajo od pouka.

Vlado Republike Slovenije, Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije, Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti, Nacionalni inštitut za javno zdravje in vse izobraževalne ustanove v državi pozivamo, da bodisi iz državnega proračuna bodisi iz proračunov posameznih izobraževalnih ustanov zagotovijo zadostno količino brezplačnih higienskih pripomočkov na vseh javnih šolskih straniščih. Uvajanje brezplačnih higienskih izdelkov v izobraževalne prostore je eden od načinov, s katerimi lahko kot družba posredno vplivamo na zmanjševanje revščine, prispevamo k bolj vključujočemu šolskemu okolju in prisotnosti mladih v le-tem ter s tem omogočimo zvišanje otroške in mladinske blaginje.

Tako kot pričakujemo, da sta v toaletnih prostorih na voljo toaletni papir in milo, bi morali biti brezplačno dostopni tudi higienski pripomočki. Dostop do menstrualnih izdelkov je namreč temeljna človekova potreba. V luči dejstva, da gre v tem primeru tudi za javno zdravje in osebno dostojanstvo, smatramo, da je omenjeni dostop nekaj, kar bi morali zagotoviti vsem in to brezplačno. Z zagotavljanjem brezplačnih higienskih pripomočkov bi se mladim tako odvzela še dodatna nepotrebna skrb, ali si te izdelke lahko privoščijo ter poskrbijo za ustrezno higieno.

"Ampak prišlo bo do zlorab in odtujevanja higienskih izdelkov!"

Velikokrat se postavlja vprašanje ali pa pomislek o zlorabah in odtujevanju higienskih izdelkov v prekomernih količinah, a prakse izobraževalnih ustanov v Sloveniji, ki ta sistem že imajo, govorijo o nasprotnem. Študentska organizacija ZAFSD se je leta 2020 odločila, da bo za 8. marec študentkam in študentom namesto rož podarila brezplačni higienski material. Vse toaletne prostore je opremila s košaricami, kjer so se nahajali vložki in tamponi. Dobro leto kasneje se je v luči razprave v državnem zboru, študentska organizacija Fakultete za socialno delo zavezala, da bo na fakulteti ves čas na voljo brezplačen higienski material. Študentke in študenti so projekt zelo dobro sprejeli in se pri uporabi vedli spoštljivo. Na podlagi opažanj, lahko potrdimo, da se brezplačni material ni zlorabljal ali bil odtujen. O podobni praksi poročajo tudi na l. gimnaziji v Celju.

Vse posameznike in posameznice ter institucije vabimo, da s podpisom izrazijo podporo k zagotavljanju brezplačnih menstrualnih pripomočkov v izobraževalnih ustanovah.

podpiši peticijo!

Podpiši peticijo za zagotovitev brezplačnih menstrualnih pripomočkov.

S podpisom se strinjate, da tvoje ime objavimo na tem spletnem mestu. Tvojega e-naslova (v kolikor ga podate) ne bomo izdali nikomur. Več o varstvu vaših osebnih podatkov najdete tukaj.

Podpisnice in podpisniki

Število podpisov je že 4979!

Aleksander Milićević (Ekonomska fakulteta), Luka Mihalič (Fakulteta za upravo), Fazli Gashi (Zdravstvena fakulteta), Gašper Rataj (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Patricija Cirar, Klara Mestek (Fakulteta za socialno delo), Matej Fatur (EF UL), Manca Urbič, Diana Antončič (EF), Nina Košorog, Maša Finc, Maja Rihtar (Ekonomska fakulteta), Lara Žel, Nija Sadar (Ekonomska fakulteta), Manca Kompare, Edita Omerčević, Neza Gorensek, Marijana Lončar (EF), Lina Vodnik, Hana Aličajić, Mia Mustafic (Ekonomska fakulteta), Ana Mitevska, Sofia Kokot, Polona Azarov, Neja Ramšak (Ekonomska fakulteta), Nataša Barišić, Doroteja Drešar (Ekonomska fakulteta, univerza v Ljubljani ), Anja Gabrovec (Fakulteta za upravo), Špela Ovsec, Ana Čok, Tia Vrbnjak, Mylana Karmazina (Univerza v Ljubljani), Monika Kocbek (Ekonomska fakulteta), Ana Križaj, Renata Malevska, Janja lenič (Ef), Danijela Pušić (EF), Kaja Železnikar, Tim Kržič (Ekonomska fakulteta), Armin Icanovic (Zf), Katja Brlek , Sarah Demirtas (EF), Jovana Milić (Ekonomska fakulteta ), Maja Milar, Luka Mihalič (FU), Ana Grm (Fakulteta za upravo), Marija Kitanoska (EF UL), Tjaša Prikeržnik, Nejra Jušić (Ekonomska fakulteta UL), Pia Krnc (EF), Anja Cmrekar (Zdravstvena fakulteta), Bojana Zarić (UL EF), Evelin Redžeposka (Ekonomska fakulteta), Tjaša Koderman (Ekonomska fakulteta), Milica Vučić (Ekonomska fakulteta ), Aneja Šlaus, Barbara Zalokar (Ef), Tanja Mitić (Ekonomska fakulteta), Erika Part (FAKULTETA ZA UPRAVO UNIVERZA V LJUBLJANI), Vita Pilih, Kristina Ilkoska (ULFA), Anastasija (Josifovska), Aleksandra Bambič , Antoinette bechara (Seb LU), Amina Bajrektarević, Stefan Gjurovski, Rahmela Abazi (EF), Elsa Maksuti (Ekonomska fakulteta ), Ana Pivk (FU), Pika Sekan (EF), Pavlina Gorenc, Patricija Vrabl , Maruša Kaluža, Monika Zupanič, David Zajc, Lara Mihelič (Zdravstvena fakulteta Ljubljana), Nika Huszar (FU UL), Jaša Privšek, iris langerholc, Valerija Miteva (Ekonomska fakulteta ), Jaša Privšek (Ekonomska fakulteta, Univerza v Ljubljani), Jana Manojlovic, Robin Cosic, Anja Mencinger, Sara Planinc (EF), Tjaša Turk, Cliresa Ademaj (ef), Tijana Stanić, Urša Likavec (FŠP), Anja Vasiljević (Ekonomska fakulteta), Aleksandra Ogrinc , Alja Šarlah (Fakulteta za upravo), Veronika Stojova, Jani Stojanovski , Marusha J.S., Nika Vrbinc, Lara Juvan, Zala Milanez (Fakulteta za socialno delo), Laura Runjić, Ema Lukan (Ekonomska fakulteta Ljubljana), Sara Petrova (Ekonomska fakulteta), Tajda Gorše, Mark Djuraševič, Ajda Vesel, Ana Bradeško (Ekonomska fakulteta), Diana Mitrovic (Ekonomska fakulteta), Maja Farazin (FMF), Sara Sirec, Brina Likeb (Ekonomska fakuleta), Anna Fedorenko (Ekonomska Fakulteta), Maja Ocvirk, Mihaela Murdjoska (FU UL), Katarina Zalokar (Ekonomska šola Celje), Valinea Sušec, Sara Štuhec, Katja Porenta, Matija Krivec (Zdravstvena fakulteta ), Tina Oblak, Gaja Koren, Patricija Močnik, Sara Žužek , Aida Zulji (Ekonomska fakulteta), Špela Dvorjak, Manca Katrašnik (Ekonomska fakulteta ), Neja Dulmin, Lucija Žakelj (EF), Patricija Pogorelčnik (FSD), Vita Taja Cocej, Anita t, Pija Kous (Ekonomska fakulteta), Nina Prevodnik, Manja Donša, Milica Bjelica (Ekonomska fakulteta), Nana Strle, Eva Rokavec, Martina A, Anja Cafuta (Fakulteta za upravo), Lucija Krebs, Katja Bitenc (Ekonomska Fakulteta), Manca Starašinič (Ef), Iris Hatić (Ekonomska fakulteta Ljubljana), Maja Harb, Teja Gorišek, Vijola Spasovic (EF), Jožica Rus (Ekonomska fakulteta), Tara Bukvic, Luadona Ahmetaj , Tinkara Silovsek (Ekonomska fakulteta), Nika Macele, Tiara Ošlaj, Veronika Mrđa Podčedenšek (FU UL), Sandra Vojvodic, Vita Sušec, Ela Milavec (EF), Meta Šubic, Miša Ravnikar (ekonomska fakulteta), Maja Lebar, Ema Mertelj, Manca Retelj, Tea Zamida, Momčilo Kojić (Srednja tehniška šola Koper), Дејана Анђелић (Ekonomska fakulteta), Ana Malnar, Lea Vrtin, Sandra Vujković (EF), Anara Nemanič (FMF), Neža Korinšek Piskar, Tanja Govže (Ekonomska fakulteta), Maja Ambrožič, lucka maucev, Alja Simonovič (Ekonomska fakulteta), Žiga Šarman, Janja Kos , gaja silc, Saša Malenković (Ekonomska fakulteta), Pia Omovšek, Nika Vrček (UL FMF), Kristijan Popovski (Ekonomska fakulteta Ljubljana ), eva todorovic, Klara Škufca (ZF), Teja Žulič, Nika Leskovar, Tjaša Horvat, Marjeta Banko, Sara Grlica (FVV), Lara markun, Ana Cizerl (UK FKKT ), Ana Lina Finec, Hana Štirn, Neja Hajdinjak, Alina S, Neja Janežič (EF UL), Nataša Gligić (Ekonomska fakulteta), Veronika Mulej-Benedik (UL EF), Hana Štirn, Kaja Kaučič, Jure Kozamernik (FMF), Jakob Sadar, Anja Krizmancic (Zdravstvena fakulteta), Gašper Herman, Eva Sulič (Zdravstvena fakulteta), Maja Kostić (Zdravstvena fakulteta), Tjaša Polajžer (EF UL), Larisa Pečar , Anja Trobec, Lara Atelšek Hozjan (Zdravstvena fakulteta), Isabela Suljić, Nina Kaligaric (Ekonomska fakulteta), Lidija Železnik (Ekonomska fakulteta Ljubljana), Marijana Jaguzović , Nadja Oblak (Zdravstvena fakulteta), Aneja Kotnik, Špela Malenšek (ZF), Matic Trojanšek, Neko.Ljudstvo, Nika Hlače Okanović (Ekonomska fakulteta ), Jana Tisovic , Tjaša Miklavčič, Martina Lenko (Zf), Teodora Domazetović (FMF), Lejla pirc, Nika kos, Tina Golob, Zala Ferjančič (Ekonomska fakulteta), Žan Ravnikar, Neža Jelen Križovnik (Medicinska fakulteta Maribor), Maj Batagelj, Mojca Kocjančič (EF), Gabriela Krajnc (Zf), Anastasija Kostić (Ekonomska fakulteta), Ana Seljak (Ekonomska fakulteta), Štefan Podgoršek , Alja Pirc (Ekonomska fakulteta v Ljubljani), Manca Levašič (Ekonomska fakulteta), Klara Podlogar, Lea Grabner (ZF), Marijana Mitrović (EF UL), Pavla Novak (Fmf), Zala Kožuh, Elma Cufurovic, Aleš Marđetko, Jovana Otašević, hana cahuk (zf ul ), Rafaela Rabič (fakulteta za upravo), Nejc Ogrič (ZF), Alan Krumenaker , Ana Logar, Lara Pančur , Polona capuder, Jana Jankulovska (Ekonomska fakulteta), Maja Todorović (Fakulteta za socialno delo), Ursa Smrekar, Neža Ferjančič (Filozofska fakulteta), Viktorija Bosnar (Zf), Ajda Žerovnik (Zdravstvena fakulteta), Marija Kotnik, Neja Hranjec (Zf), Ksenija Kraljevska (Fakulteta za družbene vede), brina brudar (Gimnazija Novo mesto), Brigita Milanič, Luka Zorman, Sara Šega (Fakulteta za matematiko in fiziko), Nataša Krapež (Fakulteta za socialno delo), Iza Mrak , Nadja Krajnc, Manca Sukič, Nina Tominc, Kaja Krevs , Ana Dlopst, Urban Pečoler (FMF), Eva Rauh (Zf), Monika Marković (EF LJ), Nadja Kamenšek, Ana Krajnc, Nika Hre , Lara Gorše (FZAB), Hana kavčič, Taja pipan (Zdravstvena fakulteta ), Marija Ajdinska, mija, Ana Draksler, Manca Milosavljević Batič, Laura Brdelak (Fakulteta za socialno delo), Elena Cvetanovska (Fakulteta za organizacijske vede), Tinkara Prinčič, Ažbe Rauh, Loti Krk, Sara Keserović (Ekonomska fakulteta), Žana Cvetek, Špela Borštnar, Nina Šoštar Pribožič , Ana Mari Možina, Gašper Kragelj, Lara Jeraj, Tjaša Horvat, Nuša Brezovnik Bunderla (Zdravstvena fakulteta), Manca Filo, Kristina Božič (Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo), Taja Pavlin (Ekonomska fakulteta), Anja Kosmač (UL ZF), Božidar Talić (Ekonomska fakulteta), Dina Majić, Mateja Vidovič, Ana Štuhec (FMF), Maja Puklavec, Neža Gale (Ekonomska fakulteta), Benjamin Šljivar, Matevž Kopač (Ekonomska fakulteta), Miha , Neža Pratneker (EF), Maja M (EF), Tamara FIksl, Ula Burger, Ana Karolina Jakončič (EF), Žan Luka Pavlin, Janja Slejko, Zala Zakojč, Darinka Lukic, Tamara Domjanic (EF), Klara Pezdirec (Ekonomska fakulteta), Polona Mišič, Veronika Koletič, Valerija Miceska, Hana Čeligoj, Kaja Germovšek, Maruša Blaško, Nina Novak, Tamara Kuhar (EF), Alina Flegar, lara vrecko kotnik, Kristjan Milivojevič, Žana , Ana Mele, Ana Miklavžina, Mark Jerebic, Vesna Zadnikar, Nika Strekelj, Nika (Zf), Hana Ščurek (ZF), Eva Brudar, Anamarija Grubelić (Ekonomska fakulteta UL), Andreja Tomažič (Zdravstvena fakulteta), Nika Blatnik, Barbara Pal, Uma Kne (ZF), Aleksandra Kostić (Ulmf), Nika Kastelic, Sinja Kortnik (Fakulteta za matematiko in fiziko), Oriana Dlugoš Čeh (Ekonomska fakulteta), Vida Cotič, Katarina, Tina Škulj (Ekonomska fakulteta Ljubljana), Katja Krašovec, Chiara Oraze, Eva Puhan (ZF UL), Larissa Pirnat, Sara Belšak (Zdravstvena fakulteta), Sara Hadžić (Zdravstvena fakulteta), Ela Ribar (Gimnazija Jurija Vege Idrija), Lana Frantar (Ekonomska univerza v lj), Žana Cvetovac, Jerneja Bogolin (Biotehniska fakulteta), Kaja Pevec, Luka Štolekar , Tilen Klinc (Fmf), Nina Tomc , Ana Ušaj (EF), Maja , Sergeja Lešnik (Univerza), Eva Ušaj, Ana Klepec, Julija Vahčič, Ana Kovačič (Srednja Zdravstvena in Kozmetična šola Maribor), Ines Malek, Ajda, Nika Miklič, Taja Mauri (Srednja šola), Denise Nusdorfer, Dijana Dimkovska (Filozofska Fakulteta), Maša Birk, Teja Pirc, Maša Kosmač (FPP), Sara Pesan, Marcela Keber (Ekonomska fakulteta), Julija Slapnik (UL ZF), Veronika Plestenjak , Sanja Stibilj (Ekonomska fakulteta Univerze v Ljubljani), Sara Joveska, Lara Novak, Larisa Rac, Lara Moškrič, Vid Ranzinger (Ekonomska fakulteta), Klara Gašperič, Zala Stopar Špringer , Ula Banovič (Medicinska fakulteta Ljubljana), Brin Vidmar, Pika Celar, Tina R, Patrik Mikuž, brina brižnik, Manca Hribar (Zdravstvena fakulteta), Klara Viderman (Ekonomska fakulteta univerze v Ljubljani), lina bezovnik, Katarina Šlosar, Tadeja Strniša, Aleks Koren (Evropska Komisija), Mina Stojanović, Eva Česnik, Sara Staver (FMF), Lara Vettorazzi (FMF), Zala Starc, Lara Geltar, Manja Podgoršek (Zdravstvena fakulteta), Liza Vesničar, Lucija Suhodolnik, Kiara Lazić (ULMF), lea v , Kaja Smerkolj (Zdravstvena fakulteta), Jana Bevc (Ekonomska fakulteta), Pika vidic, Ajda Klenovšek, Laura Viderman (Fakulteta za socialno delo), Ajda Klenovšek, Meta Suhodolnik, Taja Jovičić, Jerica Kocjančič, Maja Hribernik Mlinar (Fakulteta za socialno delo), Ana Kreft, Maja Robnik, Janja Janasik, Mija M, Luka Radulovic (EF), Dana Petrović, Tjaša Katan (ZF Lj), Manca Ivančič (EF), Ajda Klenovšek (FMF), Gaja Brezovar, Zala Mastnak (Biotehniška fakulteta), Miha Bogolin, Dina Šarac, Šana Dolamič, Ema Jelenko, Ajda Oblak, Jerneja Cankar, Tija Dobrić, Mina Konec Florjančič (FSD), Adrian Požun , Špela Petan, Lana Lavric, Ana Vlahovič (Zdravstvena fakulteta), neza sivec, Tjasa Gucek (Ekonomska fakulteta Ljubljana), Darko Narić (FPP), Eva Špelko (ZFLJ), Nika Arzenšek (ZF), Laura Čurk, Meta Ankele, Tajana Šipoš, Trina Novak, Valentina Pevec, Ana Neža Naglič, Nina Čenčič, Lana Donoša ((SEB LU)), Lucija Sedlar, Ana Kraner Nik (FSD), Lina Ivanova, Nina Babić, Nik Dobnikar, Tjaša Javornik , Mak Sofić , Rebeka K, Neža Matijašič, Nika Odar, Sara Rangus, mamca gradišek, Kaja Tomasino, Sara Hrovat, Karmen Pezdirc, Lana Arbi, Vanesa Hrustl, Mila Bibin, Nastja Nagode , urska matejcic (FPP), Maja Zelenc (Ekonomska fakulteta), Eva Briski, Nika (Verderber), Urban Šelj, Teodora Cvetković, Anja Kastelic, Evgenija Petrova (Fakulteta za pomorstvo in promet), Viktorija Babič, Kaja Nemanič , Nina Bokša, Nina Kolarič (Univerza za upravo), Sara Kralj, N H, Nika Verderber, Denisa Hrastnik (Fakulteta za dizajn), Laura Berzelak, Selma Ljaljevic (Seblu), Laura Berzelak, Melita Koželj, Neli Zajc, Sara Bremšak, Kristina Sajovec (Ef), Nina Jankovič (EF), Urška Pevec, Ana Klaj, Elena Burovska (FU), Špela Lozej, Ajda Mali, Nik Kovač, Sarah Botonjić, Luana Pletikos Argenti, Eli Bremec, Luka Kosec Mikić (FRI), Klemen Parkelj, Amina Kačar, Maja Mihelič , Alja Krklec (NTF), Karin Trunkelj, Ayše Tara (Zdravstvena fakulteta), Eva Katarina Hribar (EF), Petra Mejač, Emica Pešec, Žana Šterk, Tamara Trajkovska (FMF), Masa Jarc, Maruša Bažec, Nuša Setničar (Fakulteta za upravo), Lia Velec, Martina Prunk, Zala Drnovšek (ZF), Neža Vičič, Aleksandra Slijepčević , Nika Možina (SEBLJ), Nina Petrič (FU), Iva Marinšek, Nuša Habjan (Fakulteta za pomorstvo in promet), Gaja Napotnik, Sonja Ognjenovic (Seb lu), Erik Calcina (FRI), Neja Habjan (Fakulteta za upravo), Ajda Treven, Lara Žohar, Ana Potužák, Eva Baltić, Tea Mazi, Saša Krnc (Zdravstvena fakulteta), zoja lovrak (ff ul), Blagica Efremova (ZF), Ajda klemen, Karin Brezar, Erik Korošec, Nina Kos (Fakulteta za upravo), Ana Poklukar, Lan Stare (SVSGUGL), Zala pirh, Anja Abramovič, Caroline Ulaga (BF UL), Gaja Slabe, Marizela Romić, Rok Krivokapić, Zala Brižnik, Ana Erhatič (Zdravstvena fakulteta), Megi Mele, Lana Baltič, Spela Coha, Sara Adrović (Zflj), Tit Šober (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Masa Levčic, Jan (Fmf), Dušan Kovač, Tara Lemajić (FU), Maja Malok (Ekonomska fakulteta), Eva Zidar, Maja Kovše Gajšek (FU), Petja Škrubej (Pedagoška fakulteta), Lejla Osmanović, Kristijana Marušić (FRI), Nina Popovic, Iza Plestenjak (Fakulteta za družbene vede), Rejhana Ćoralić (Zdravstvena fakulteta), Ema Poljanec , Jožica Kitak, Kaja Zaplotnik, Marika Kodrič , ula praprotnik, Tim Rekelj (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Otja Zadnikar, Maša Uhan, Neža Sevčnikar (FA), Barbara Gabrovec (FF UM), Lara Guček, Stefanija Taseva , Melisa Cehic, Ajla Mušija , Pika Miler, Jon Tavčar, Tanja Gavez (Zdravstvena fakulteta), Katarina Stanežič, Katarina Horvat, Coralic Džejlana, Laura Šturm, Klara Rožič, Vasilena, Lea Petretič, Tjaša Knez (FKKT), Gregor Pezdirc, Urška Bregar, Manja Kisovec, Bria Farkaš (FSD), Teja Strelec, Marija Kulebanova , Marija Ivanova (Ekonomska Fakulteta), Adis Saramati (Fakulteta za zdravstvene vede Maribor), Nina Vavpotič (Univerza v Ljubljani), Eva Koritnik, Ariana Simovski (Fakulteta za arhitekturo), Urša Vidic, Maša Orelj (GMF), Maša Nanut (Zdravstvena fakulteta), Teja Šterpin (Ekonomska fakulteta), Sara Hodžić, Sara Halilagić, Zala Trbežnik, Veronika Husic, Sašo Vujanić, Veronika Husic, Maja Brišnik, Lana Lucija Tajnik (ZF), Neja Sem, Zala Seles (ALUO), Gaja Lapornik (FDV), Maruša Vogrinc, Daša Šprajc, Teja Strelec (Pedagoška fakulteta), Lucija Čolnik (FSD), Azra Sinanović , Merisa Osmancevic, Nuša Macuh, Anja Grum, Žiga Šauperl, Elmana Ćoralić, Luka Žohar (FRI), Alja Belec, Edita Planinčić, Izabela Delux, Šejla (Pedagoška fakulteta), Marko Vertič, ellen rednak, Anja Nagode, Maša Pisnik, Maja Likar (Zdravstvena Fakulteta), Nejc Vranič , Nika Klanšek (Fakulteta za upravo), Kaja Škrlep, Enida Fatić (FMF), Ana Kompara (Ekonomska fakulteta), Katja Bengeri, Monika Velinova (Ekonomska fakulteta), Julija Trobec, Pija Rustja, Žiga Modrič, Nina Rupnik (Ekonomska fakulteta), Anika Kastelec , Natalija Kitaljević, Katja Mezek (Zdravstvena fakulteta), Katja Peterlin, Maša Felc, Tia Fendre , Dinela Fajic, Nace Omahen, Andreja Fistonić, Kaja Rossi, Tina Kuhar (Zdravstvena fakulteta), EMA PEZDIRC, Evelina Horvat, Ela Fendre, Neža Musar, Urša Marinko, Larisa Bajc, Teja Tršinar, Tanja Luštrek (FMF), Sanja Kopše (UL FRI), Halisa Porčić (Szšlj), Anej Rožman, Tijana Gačić, Gaja Centa, Eva Ivana Fabčič, Maša Felc, Lana Smej (NTF), Ana Ratkovic , Petra carl (Ntf), Maša Petek (FSD), Zala Šneperger, Sasa Zavodnik (EF), Katja Slana (Fakulteta za zdravstvene vede Matibor), Anđela , Špela Bernardič, Anja Puhar, Matej Godina , Patricija Bohte (Zdravstvena fakulteta), Maja Ravbar, Lovro Napotnik (FRI UL), Lea Pozderec, Klavdija Žalec, Ajda Polanc (Ntf), Nina Lisjak, Renata Lešnik, Lucija Frlic (Zdravstvena fakulteta), Živa Zidar (Fmf), Mj, Sara Špajzar (Ekonomska fakulteta), Tadej Ornik, Amina Hadžić (Ekonomska fakulteta), Vita Kos, Maja Imperl, Rina Bytyqi, Nataša Jaki (Ekonomska šola Novo mesto), Viviana Kukar, Ana Van Laar, Tamara Filipič (Fzv), Sara Dolenc, Zala Lepoša (Pf um), Ana Eržen, Taja (Mikulanc), Vesna (Đukić), Leja Novak (FSD), Klara Hožič (Zdravstvena fakulteta UL), Maja Kresnik, Ignat Pocevski (FRI), Mateja Mulec, Hana Kaluža (Ekonomska fakulteta), Nika Gregorič, Lucija Podmiljšak, Laura Končina (Fsd), Manca Levstek (ZF), Anastasia Jovanović (EF UL), Nika Brumec, Anemari siter , Ajda Lobenwein, Katja Krenos (Zdravstvena fakulteta), Jovana Murdjoska (B2 Višja strokovna šola), Jovana Miladinović, Noemi Mavric, Nikita Galuh Kapušin (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Nina Ocvirk (Ekonomska fakulteta), Neja Kristan (FU), Dragan Ćelić (FU), nina jerebic, Živa Artnak (Fakulteta za matematiko in fiziko), Ines Merkun, Petra Kodba, Leon Polutnik, Nastja Grašič, Barbara Županc, Taja korosec, Taja Basaj, Jerneja Čerenak (Filozofska fakulteta), Kaja Zimšek, Anita Rangus , Nika Kompara, Petra Kodba (SVŠGUGL), sara kaltnekar, Lana Dreca, Lara Vengust, Ira Lončar, Marija Conevska, Sofiia Dukhovnikova , Pika Povh, Vita Balmazovic (Univerza v Ljubljani), Kristjan Slunjski (ŠC PET), Nika Škoda, Hana Kastelic, Lana Urgl, Špela Grum , Lucija, Nuša Osrečki, Lara Vengust, Tjaša Rožič (FZV UM), Anja Žvarc (Univerza v Ljubljani), Mitja Kerič, Nina Medvešek (Fdv), Jan Kastelic, Nina Starc, Neža Rant (Akademija za vizualno umetnost), Ajla Mujkanović, Zala Mucko, Neža Verzelak (Zdravstvena fakulteta), Tjaša Erjavec, Nikolina Kuzmanović, Sarah Rešić, Ema Zadnikar, Nika Osmić, Mirnesa Osmancevic, Manja Hliš (ZDRAVSTVENA FAKULTETA), Julija Krašek (ZF UL), Eva Flajs, Marija Taseva (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Pia Bratkovic (FU), Veronika Pacek, Živa Može, Tadeja snedec, Iva Lorenčič, Neja Draškovič (Zdravstvena fakulteta), Tamara Rijavec , Tim Jurca, tjaša kovačič, Jerneja Sodja (Ekonomska fakulteta), Jasmina Salkić (ZF), Medina Bedić, Tjaša Retar (Ekonomska fakulteta), Metka Žerjal, Sabina Podlogar, Neja Turk (Ef), Anja Drevenšek, Manca P, Luka Jezersek, Aleks Savić , Kaja Koncilija , Urška Vidmar (Filozofska fakulteta), Manca Čižman (Ef), Lana Kališnik (EF), Nika Pleteršek, Erna Merdanić, Erna Merdanić, Špela Lešnik , Jan Žugelj (Ekonomska fakulteta univerze v Ljubljani), Pia Pucko , Julia Marsel Ficko (UL EF), Katja Turičnik (Fakulteta za socialno delo), Marta Rašeta, Kristian Lukežič , Azra Rekanović (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Tiara Dezire Zupan, Sara močnik, Neža Mastnak , Laura Cigut (Zflj), manca pokorn, Sara Muratovic, Neža Rakovec, Julija Rakovec, Danaja Škarja (Fakulteta za farmacijo), Pina Kutin (zdravstvena fakutleta, UL), Sara Perko, Špela S. , Laura Voljkar (ZF LJ), Nina Zornik, Karin Sedovšek, Barbara Blatnik, nina fidersek, Vid Rajh (FE), Sofija Ristović (Ekonomska fakulteta), Neža Markelj, Mihaela Zrinski, Luka Bele (FRI), Zala Mavsar Bandeln, Eli Filipčič, Maja Jernejc, Mirela Maroh, Lan Petrovski (Ekonomska Fakulteta), Katarina Vićentijević , Vanesa Drev, Ana ana, Andraž Žnidar (FRI UL), Flora Zećiri, Meta Rebec (PEF), Lorena Britovšek, Maja Dobnik, Jerca Kepic, Filip Opačić (FRI UL), Saša Barrile (EF), Nina Sodja (Ekonomska fakulteta), Nives Dirnbek, Jože Markeš (FF), Stefanija Atanasova (FRI), Alja Urh (Srednja šola za gostinstvo in turizem Celje), Anja Čeč (Biotehniška fakulteta), Eva Bužan (Ekonomska Fakulteta), Neža Novak (Ef), Ema Kolenko, Arne Petrič, Maja Vidic, Sara (FDV), Gal miketic, Monika Mulc, Matteo Kersikla, Ema Rupnik , Kaja Atanasov, Tadej Novak, Andreja Sandić, Tjaša Štern, Tjaša Strosar (EF), Nika sok , Žan Gulič, Luka Janežič, Maša Berger (EF), Anastasija Štrbac (Biotehniška fakulteta, Univerza v Ljubljani), Laura Rataj, Edo Catic, Lana Ariana Šorli (Fakulteta za upravo), Natka Spasova , Lara Štraus (EF UL), Karolina Turk (ŠC5), Nuša Bolte, Maja Mulec, Nik Doles , Silvia Žižek , Tjaša Mrzlikar Lukunič (Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije), Mujadžić Zlata (EF), Tilen Kosi, Ana Anđelković, Matevž Vidovič , Jaka Božič (ekonomska fakulteta), Esra Latifi ("Sami Frashëri" Highschool), Ana Terčič, Jakob Zalar, Vita Auguštin (Ntf), Brina Bohl, Ruzica Tadic (FFUNS), Manca Novak (Ffa), Tina Štolfa , Bogdan Perić (Ekonomska fakulteta), Ana Janežič, Kim Tot, Tara Mlekuž, ajda pizorn, Vid Gregorič (Univerza na Primorskem), Laura Kozjek, Nives Tomše, Ana Ostrouška (BF UL), Maja Prijatelj (Ekonomska fakulteta), Žana Grašič, Anja Stankovic (Ekonomska fakulteta), Timen Bobnar, Anamari Katančič, klara oraze, Klara Debeljak, Neja Turk, Klara Fajdiga (Fakulteta za računalništvo in informatiko), laura kopinc, Marija Jakimovska (fe), Polona Bajc, Sabina Stanojević (ZF), Nastja Pišotek (Fakulteta za socialno delo), Eva Koščak (EF), Matic Petrovič, Ilirjan Zulfaj, Ana Vlashki (FRI), Jernej Kavčič (Ekonomska fakuleteta), Kaja Bizjak , Dunja R. (FF UL), Jakob Težak (FS), Anja Lašič, Marjan Rozic, Sara Pešec (UL EF), Špela Jeger , Lara cercinovic, M G, Maja Šarčević , Nika Šalamon (Fakulteta za socialno delo), Iman, Mia, Emma Škvorc, Nik Deticek, Mojca Ladinek, Sara Ferk, Milkica Obrenović (Fakulteta za socialno delo), Nadia Kranjc (EF UL), Lara Grošelj (Fsd), Gašper Šmauc , Maša Kebe (Fakulteta za elektrotehniko), Marija Koshtrevska, Ana Maljevec, Nadja Balažic (BF UL), Nika Zadravec, Zala Maček (Pedagoška fakulteta Ljubljana), Asja Kotnik, Maja Trobec, Maruša Kosi (UL ZF), Živa Jančar, Tamara Lovrec , Anja Zalokar (Ekonomska fakulteta, Univerza v Ljubljani), linda kokollari, Nuša Valerijev, Marija Rudolf, Isabel Češljar, Špela Horvat (/), Trajche Krstev (FRI UL), Jan, Zatja Beguš (Fakulteta za socialno delo), Gaja Zohil, Ana Bolčina, Maša Šon Neuholt, Adrian osmanaj, Sajra Vojić (ULMF), Nina Irina Žiberna (Zdravstvena fakulteta UL), Tjaša Jezeršek , Zana Merslavic, Ana Lipovšek (Ekonomska fakulteta), Žanet Zakonjšek, Elena A (Fdv), jan stanonik, Ema Vita Taljat (Ekonomska Fakulteta Ljubljana), Tara Srovin , Lora Ana Jurečič, Sanja Videršnik, Lara Kocbek, Teja Rutar (Ekonomska fakulteta UL), Tinkara Konjačić (Ul zf), Martina Kramberger, Maša Koprivc, Mineja Pinter, Lucija Kozina, Katja Copot, Tjan Peresić, Tonija Kobal, Mark Bertoncelj , marina susec, Urška Lozej (Univerna na Primorskem, Pedagoška fakulteta), Dorentina Osmanaj (SŠOF), Anđela Damjanović (Fakulteta za upravo), Vanessa Medved, Karmen Veis (Zdravstvena fakulteta), Žiga Mathias Metelko (Ekonomska fakulteta), Larisa Jovan, Tim Špendal, Ela Novotny (Zdravstvena fakulteta), Katja Jerman, Neja Bubnič, Izabela (Ef), Neža Žnidaršič, Alja Mavec Krovinović (FAMNIT), Bojana Mladenović , Maša Grobelnik Kotarac (UL MF), Doris Horvat , Ana Kompara (Ntf), Lola Jocic, Nikolina Žižek, Larisa Pesjak (ZF LJ), Ivan Ivanov, Hana Šuligoj, Andraž Adamič, Sara Poles, Alex Perko Plavec (FRI), Tjaša Korbar, Žan Luka Kolarič (FMF), Eva Sebenik (Ekonomska fakulteta), Luka Alachkoski, Eva Somer (ZF), Zala Zorn , Jure (Potočnik), Nika Drinovec (Biotehniška fakulteta), Manca Balantič (Fakulteta za socialno delo), Eva Vravnej, Nika hovnik, Lana Gorinjac, Jana Popović, Nuša Jamnik, Blaž Küplen, Lara Grižon (Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo), Neja Čušin, Eva Mramor (Fakulteta za socialno delo), Samuel mucci, Patricia Aldžić, Blaž Trlep (BF UL), Maja Horvat, Neža Bizjak (EF), Ines Irgolič, Rebeka Alessio, Maja Košmrlj (FMF), Lara Porenta (Univerza v Mariboru), Larisa Kuhar (Solski cemter novo mesto), Liza Abram (SEBLU), Lara Zaletelj, Miha Križaj (Ekonomska fakulteta), nevresa aljic, Nino Cajnkar (Fmf), Neža Bukovec, Nika Repija, Julija Kinovih, Anja Hajnšek (Ekonomska fakulteta), Ajda Gregorič, Aljaž, Zala Melansek , Aljaž Belcl, Urša Brglez (Univerza v Ljubljani), Tinkara Banko (SVSGUGL), Jure Lazar (EF), Petra Dolenec, Maja Debevc (Biotehniška fakulteta), Miona Milic, Anže Mirtič, Urban Mežnar, Marija Petrova, ema okovic (os ob dravinji slovenske konjice), Tina Poštuvan (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Tilen Ožbot (UL FRI), Manca Kepa (UL Filozofska fakulteta), Stella Kantarević (Sšof), Patricija Čeh, Natalija Močnik (Biotehniški center ljubljana), Nika Vodušek, Eva Podlogar, Rebeka Kostova, Jure Reven, Andraz, maja špegelj, Anuša Čelhar, Ana Marin, Erik Gajić , Matjaž Robnik (UL FRI), Žiga Marolt, Luka Rožanc, Nika Novak, Maruša Ribič, Klara, Nina Škoberne, Maja Jesihar , Kateryna Knizhenko, Pia Kladnik, Sara Posega (Ekonomska Fakultela), Lara Jamnik Peternel (EF), Irenej tornič, Emil Demić (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Ula Dragman (FSD), Lana Bittner, Arne Bordelius, Rene Fras, Tomaž Bizjak, Tjaša Vardjan, Nika Škrlj, Sandra Novak, Nika iskra , Živa Ferarič, Žiga Kovač (Fakulteta za Računalništvo in Informatiko), Tian Lev Majdič, Nina Plevnik (Fri), Saša Posega, Monika Čamernik, Špela Prijatelj (Fakulteta za socialno delo), Hana B. Kokot (FDV), Nik Kosednar, Sara Rijavec (Zdravstvena fakulteta), Liza Marjanović (EF), Lara, Jona (Ssof), Žan Roštan, Anaja Leljak (EF), Ana Vidic, Maruša Stanonik, Veronika Černetič (Zdravstvena fakulteta), Laura Balta (Biotehniska fakulteta), Teja Skok (Fakulteta za družbene vede), Nika Kumar (Univerza v Mariboru, Pedagoška fakulteta), Zala Kosi, Asja Volk (Univerza v Ljubljani), Pia Boštjančič (Fakulteta za socialno delo), Ela S, Tea Pogačar, Sara Bjelajac (Zf), Primož Božjak (UKC Ljubljana), lisa music, Marta Popel, Maja Potočnik, Nina K., Ermina Jašarević (Ekonomska fakulteta), Jona Koltaj (FMF), Zala Bider, Nejla Dragonić (Pravna fakulteta v Ljubljani), Klavdija Gerkman (ZF LJ), Luka Drmič, Aljaž Perovšek , Klara Peterlin , Tara Lutkic, Maruša Freya Voglar (doma lol), Andreja Kurbus, Dajana Stanišić (Fakulteta za pomorstvo in promet), Adis Nuhanovic, Emilija Petrović, Daniel Marušič, Viktorija Puc , Ana Brudar, Zara Bezek (SŠOF), Matevz Skvarc (FRI), Rea Lara Mrhar, Sara Poropatič, Leila Atanasova, Sara Islami, Petra Zajc (Filozofska fakulteta), Tijana R. , Delina H (Fakulteta za družbene vede), Blaž Rolih (FRI), Dita Tolaj, Klara Lotrič (Fakulteta za dizajn), Juta Kremžar, Divna Kostova (Ekonomska fakulteta, UL), Jernej Košorok (EF), Špela Matko, Anuša Ratej, Angela Teja Zalar , sara vasileva (Ekonomska fakulteta univerza v ljubljani), Katarina Kucic, Lucija Košič (Zdravstvena fakulteta), Grega Krmelj (Biotehniška fakulteta), Rebeka Franetič (UP PEF), Lejla Zukić, Tinka Pavlic, Maša vidmar, Ana Verdev, Ivana Lap, Antonija Kompan, Klavdija Zadravec Slana (Zdravstvena fakulteta Ljubljana), Anja Šterk, Megi Pečenko, Lucija Glažar (Ekonomska fakulteta), Anastazija Martini, Sofia Jazbec Trpkova , Deana Škriba Ozvaldič, Lara Tomažič, Aleksandra Pavlič Atlagič , Tjaša Zadravec (ZF), Jerca Berce , Teja skaza, Maka Zupančič (Ekonomska fakulteta), Špela Huško , Karin Rot , Erazem Černič, Nika Plošnik (Zdravstvena fakulteta Ljubljana), Kati Vita Felle (Gimnazija Slovenj Gradec), Zala Penič, kristina kavšek, Mia Šešet, Klementina podgorsek, Lara Drugovič (Zdravstvena fakulteta), Jana Simic (Fakulteta za pomorstvo in promet), Sara Ravnik, Nadja Pušnik (FSD), Jernej Antloga, Mojca Polanišek, Eva Nergant (Zdravstvena fakulteta Ljubljanja), Žana Vidic, Neja Gozdnikar (Ekonomska fakulteta), Ana Tolar, Neja Grubelnik, Luna Hrušovar (FSD UL), Maja Gruden, Rebeka Krasnić, Tiana Šaruga , Andraž Lampret Vidmar, Žana Božič, Maja, ziva skarja, Nana Živič Pavček (Medicinska fakulteta UL), Petja Balažič (Ekonomska fakulteta), Laura Dolenec, Diana Firšt (FFA), Anastasia Negruta, Hana Durić (UL EF), Nika Kepa, Angela Sekulovska (Ekonomska Fakulteta UL), Klara Kunič, Patrizia Pahor (FERI), Ana Ojsteršek, Daša Vinkl Bilobrk, Neža Musar, Luka Gulič, Evgenija Kolovska, Hana Čeč, Lina Zore, Anja Ocepek, Hana Mulalić (Fakulteta za socialno delo), Zoja Slapnik, Liza Kotnik, Dada Došen, Zala kosi (Filozofska fakulteta univerze v Mariboru), Kaja Lena Fenko, Sara Colja, Ema Bergant, Svit Rihter, Ana Krebs (UM), Taja Raković , Ula Grabnar , ula janc, Ajla Šljivar, Gaja Merljak, Neja Frajdl, Tamara Koren, Hana Zakrajšek (Fakulteta za upravo), Nina Grašič, Barbara Koželj, Ana Mohenski, Matej Aleksov (Ekonomska fakulteta, Univerza v Ljubljani), Tamara Škulj (Fakulteta za upravo), Tajda Nastran, Maja Cigut, Urška Fras, Drejc Mohorič (BF), Borut Vizler, Rebeka Orešek, Manca Podmiljšak, Kim Ilovar (FAKULTETA ZA SOCIALNO DELO), Anita Zavrl (Fakulteta za matematiko in fiziko), Karlina Strucelj, Lucija Pust, Kristina Cvetanovska, Miha Kosmač, Nina Cimbas Vindiš, Isidora Ivanović (Ekonomska fakulteta), Ana Trbovšek (Fakulteta za socialno delo), Nika Šinko (Zdravstvena fakulteta), Dejan Gojković , Helena Jeretina , Ajda Stropnik, Ema Dedić, Tjaša Kumer (Zdravstvena fakulteta UL), Ula Hrovat (EF), Taja Kovačič, Klara Lebeničnik , Martina Vuk, Damjana Kosir, Emina Grabus (Zdravstvena fakulteta), Martina Aničić , Zala Krašna (FSD), Maruša Škrjanc, Eva pirh, Gaja Martinčič, Laura Đekanović, Klara Majer (Pedagoška fakulteta Ljubljana), Živa Založnik, Renee Karpe, Andreja Dimovska, Klara Horvat, Aleksandra Ivanova, Erik Škrlec , Ales Djuric, Amadej Šenk (UL MF), Lara Muršič (Zdravstvena fakulteta, Univerza v Ljubljani), Klemen Javeršek (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Pia Patricia Novak (Ekonomska fakulteta), Jera Vodovnik (Alma mater Europea), Luka Rakovič, Barbara Kelenc, Živa Vidonja, Dora Hodžić Černe (Medicinska fakulteta Ljubljana), Jana Valdhuber, Manca Sladič (Fakulteta za družbene vede), Lucija Modic , Jorg Cinperman, Mirna Hodzic, Lara Oroš, Sara Vidergar, Dženeta Behrić, Lejla Ibralić, Saša Kovač, Nika Bučar, Klara Klančar , Klavdija Košec, Milena Medenica (Fakulteta za družbene vede), amani deimos, Anja Robida, Sanil Safić (Fakulteta za računalništvo in informatiko), neža vidic (/), Zoja ovsec, Maruša Vidergar (Ekonomska šola Ljubljana), Almira Šabić (Ekonomska fakulteta), KARLA MARSEL FICKO, Iva cicmirko, Saša Bergant (Ekonomska fakulteta), Nina Bobek, Dragana Pašić, Saša Polanič (Pedagoška fakulteta Maribor), Laura Potočnik , Ingrid Čemas, Trina Zajc (UP FVZ), Nina, Nika Grmovšek (EF), vito Ivanuša, Nik Franko (Ekonomska fakulteta), Brina Matjašič, Anže Pirnat (Univerza v Ljubljani, Fakulteta za Elektrotehniko), Nina Kresnik (FA), Tea Vrlinič, Klara Lamovsek, Selma Rovčanin, Jovana Škorič (Fakulteta za upravo), Ines Džombić (Fakulteta za strojništvo), Laura-Viktorija Kurnik, Tina Stanovnik (Ekonomska fakulteta), Tana Štrava, Kaja Lipovec, Sara Panić, kim horvat, Urška Kokot (Pf UM), Matej Kincel , Špela Ferlin (FDV), Matic Petkovič, manca petric (sredna zdravstvena lj), Lucija Burja, Maja Avramović (Fakulteta za družbene vede), Rok Krč, Sanela Grabus, Ana Debelak (ZF), Laura Pokleka (EF LJ), Ana Bezjak (Veterinarska fakulteta), Adam Lun Tul, Anja Pešelj, Lenart Bogataj (Fakulteta za farmacijo), Dasa Krajnc, kolja S, Aja Brecelj Kolar (Veterinarska fakulteta), Lara Bregar (FF UL), Natalija Šmitran (Fakulteta za strojništvo), Ana Veteršek , Ana Azinovic, Etienne Benčina, aneja smajdek, Lara Kosič, Ana Bergant (Medicinska fakulteta), Lana Bole, Nina Kresnik (Biotehniška fakulteta), Elena les, Ula Ritoša, Lana Mohorič , Urska Dolenc (Fakulteta za socialno delo, Teoloska fakulteta), Lana Lozar, Marija Brinc, Aiša Naja Gerlušnik (Prva gimnazija Maribor), Ana Kristina Nemeček, Maja Satler (Fakulteta za upravo), Tinkara Končan , Miha Omahen, Katerina Vlahova, Kevin Pavlin , Lana Planinc, Nina Maneva (Ekonomska fakulteta), Saša Žitnik (Fakulteta za socialno delo), Ema Kemperle, Ana Pia Premk, Manca Murn (Fakulteta za matematiko in fiziko), Zara Miočić (Fakulteta za vede o zdravju, Izola), Angela Trpcheska (UL FE), Laura Grabrijan, Nika Zebic, Anja Mitrović, Ema Mrhar, Uršula Makovec, Tina Žibernik, Naida Alajbegović, Aldina Mušić (Ekonomska fakulteta), Nina Pačnik (ZF), Andraz Gorjup, Maša Prebil (Ekononska fakulteta Ljubljana), Lan Časar (Fakulteta za Družbene Vede), Larisa Bajrektarević, Mia Babič (Biotehniška fakulteta, Univerza v Ljubljani), Eva Konda, Daša Škof, Zoja Godec, Martina Ivanova (Fkkt), Vasilija Petrovic (Biotehniska Fakulteta), Anja Svete (Pf Lj), Jakob Rihtaršič (Ekonomska fakulteta), Anuša Prijatelj , erika (srednja medijska in graficna sola lj), Daša Zeme, Katarina Gajšek, Živa Srše (PF Ljubljana), gala sucic (svsgugl), Žiga Kos , Iris Mrzlikar Lukunić, alert(123), Lana Šmuc, Sara Hudelja (Pef Lj), Eva benčina, Simon Pušavec, manca peklar, Petja Rus (FSD), Teja Butala, Jasmina Arslanović (Fakulteta za socialno delo), Jerneja Krajcar , Rosanda Peklar, Špela Rotar (SŠOF), Sara Zupan (UP PEF), Tia renko, Marija Lara Žgajnar, Kim Ameršek, Sinja Smokvina, Teja Skočir (Biotehniška fakulteta), Emily Zakrajšek, Nika Ravnikar , Katja povirk, Kristina Požun (Zdravstvena fakulteta), Helena Sorč (UL, Fakulteta za upravo), Neli Jutraž, Eva Tomić, Katja Zgojznik, Sara Zelić, Eva Ocvirk (FMF), Tisa kuret, Tia Suvak, Manca Ključevšek (Zdravstvena fakulteta), Lara Peklar, Ajda Frankovič, Marko, Majda Hamulić (Zdravstvena fakulteta), Ziga Pocek, Neža Drešar (BF LJ), Vid Požek , Tjaša Koren, Petra Rotar , Natka Skerbiš, Sonja Bijelonić (Fakulteta za socialno delo), Maja Rovtar , Zala vidmar, Iva pavlic, Milica Micić (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Neja Svečko (Ekonomska fakulteta), Tajda Peklar, Taja Kuselj (Fakulteta za Socialno delo), Manca Dremelj, Ana Stajnko, Nastja Štern (Srednja zdravstvena šola Lj), Nina Otrin (FVZ), Sanja Vogrič Fazlič, Hana Sever, Rina Rems, Živa Tučič, Nika Čelan (FMF), Bojan Ognenoski (B2 Višja-strokovna šola), Žan Igrec (Fakulteta za socialno delo), Neža Gorišek (Zdravstvena fakulteta), Alja Trebižan (Gimnazija in srednja šola Kočevje), Tome Astardjiev, Aneja K. P., Nejc Požun, Midheta Bešić (Zdravstvena fakulteta), Ema Breskvar (Gimnazija Poljane), Sara Leban, Mirna Broder (Pedagoška fakulteta Ljubljana), Ajda Zupan, Anka Pezdirc, Aleksander Jancic, Saša Kranjec, Tia Mišič, Monika Starc, Karin Pazlar (Ekonomska fakulteta), Maša Kosmač, Sara Peruš (FRI), Lana Jusufagić (ZF), Lisa Ledinek (Fakulteta za strojništvo), Sara Nadine Strnad, Živa lukec, Nika Levič (Fakulteta za matematiko in fiziko), Gaia Petrak, Hana Agrež, Neža Zamolo, Nin Tomše, Klara Žinger, Dani Buljetovic, Karmen Lavrinšek , Ema Oberstar , Staša Antolič (Zdravstvena fakulteta), Karin Kokalj, Lina Kumelj, Aljaž Verbič, Maša Jančar, Sara Maruško, Anđelija Milutinović , Luka Mihelcic (Univerza v ljubljani fakulteta za strojnistvo), Zara Šubic, Liza Gornik, Katarina Vrzel, Žiga Svetlin, Kaja Borošek, Karmen Rohitelj, Laura Munišič, Zala Novak, Lara Omanović (UP PEF), Hana Gašperlin (Zdravstvena fakulteta), Kristina Vanzetta, Tjaša Gostan, Bine Lipuš (FRI), Nastja Besednjak, lea lipič, Nace Dolenc (Fakulteta za družbene vede), Hanna Kašnar, Neja Besednjak, Dora Tomori, Matej Matos (Fakulteta za strojništvo), Tjaša Novak, Maja Ribič, Maja Flis, Živa Zajec (Ekonomska šola Novo mesto), Emilija Perko, Jure Dolenc (FF UL), Žan Juvan (FRI Ljubljana), Erna Žagar, Tinka Valenko, Gala Plazl (FMF), Eva Markovič, Mia Oberč, iva šiško, Teja Majcen , Luna Gala Delič, Sarah Megušar, Rebeka Štrukelj (Veterinarska fakulteta (UL VF)), Lia Vaupotič, Hana cadez, Ana Južnič, Katarina Perčič, Andraž Andjelić (UNI LJ, Fakulteta za Elektrotehniko), Neli Marinč, Hana Orson, ema plesničar , Matevž Perdan, Gaja Zorič, Hana Lindner, Maša Zevnik, Tina Morel, Ajša Trako (UL FE), Maša Paladin (Zdravstvena fakulteta, UL), Laura Pečar, Ema Magdič, Lara Čermelj, Hana Lapornik , Taja Križaj (Fakulteta za socialno delo), Vid Purgar (FRI), Anja svetičič, Sara Knežević (Zdravstvena Fakulteta), Pia Habjanič, Ajla Nuhić, Monika Hribar, Gaia G, Ajda Oražem (UP FAMNIT), Ožbe Jerlah (EF), Lea Bolte (/), Sa, Evgenija Vidic, Ava Dukarič, Alek Pavlovski, Nino martini kvar, Manca Turk , Nika Fonda (Zdravstvena fakulteta), Georgina Stefanovska (EF), Aisha Kreft Pravdič, Maja Oberstar, Sara Korenčan, Katarina Samarin, Ana Lavrin (FDV), Kalina Šušteršič (Fakulteta za elektrotehniko, Fakulteta za računalništvo in informatiko), Eva Dimec, Marija Rogelj (Bts), Klara Tacar (Zdravstvena fakulteta), Kaja Murko (Fakulteta za socialno delo), Petra Čačić, Tinkara Grabrijan (Ef), Eva Kurbos, Maggie Krpina (Fakulteta za elektrotehniko), Paulina Polh, Ana Stipanović, Ana Leban, Domen Vovk (UL FE), Ema silar, Karla Gliha (Fakulteta za elektrotehniko), Nina Tabakovic (Gimnazija Kočevje), Meta Andoljšek, Roza Ivana Intihar, Ana Leban, Marjeta Cejan, Neža Krajnc, Larisa Koren (Ekonomska fakulteta), Leja Mikulič, Ines Kokošin, Jan Rakar , Sara Koprivc, Boža Moritoki Škof (BF), ŠT, Sergeja Vogrinec, Nina Mravljak, Katja Čarni (FERI), Ema Nartnik, Verica Angelkova (Ekonomsko poslovna fakulteta), Manca Rebolj, Nina Čater (Filozofska fakulteta), Taja Jeraj (FE), Rok Ivič, Ana Klincarova, Tim Štuhec (FMF), Loti Šubic (SŠOF), Ana Marija Andrejovec (FVV), Klara Papič , Gaja Jamnkk, Valentina Vremec (FE), Tjaša Dolenc, Daša Čebulj (FKKT), Mateja Korošec (Fakulteta za varnostne vede), Tina Kostantinovič, Leonida Lumburovska (FRI), Karolina Planinšek , Žiga Hren, Jernej Štojs (Ekonomska fakulteta UL), Nika Peterc Š (Biotehniška fakulteta), Katarina Radaković (Fakulteta za elektrotehniko), Alisa Husejnović, Ema Koščak, Arlen Pobega (EF), Ana Pia Grčar, Ines Perko , Mariia Zhuravleva, eva bab (fsd), Enej Kramar (scc), Ajda Vasle, Rebeka Dušič (fakulteta za socialno delo), Ema Masterl, Arne Prosen (Upravna fakulteta), Lara Vrhovec, Nika Malkoč, Lucija Užmah, Hana Dovžak (Ekonomska fakulteta), Maja Černe, anja zamida (pef koper- smer predeolska vzgoja izredni studij nm), Tia Kerin (Scnm), Zala Filipič, Klara Stamenkovič, Vanja Tomić, Tatjana Panova (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Alex Mandelj, Doroteja Puš (Gimnazija Poljane), Nuša Kozar, Lora Zver, Eva Dremelj (Univerza v Ljubljani), Alja Draginec, Maša Ilc (gimnazija Poljane), Taja Pervinšek (Gimnazija Poljane), Lara Nićetin (FRI), Grega Boljka, Nik Jenko (Gim Poljane), meta bohinjc, Amina Jenko (Gim Poljane), Nina Poljansek, Hana Šušel, Tea Leka, gaja alič, Neža Konjar, Ana Levačič, Ela Musek, Ajda Sedelšak, Karmen Uršič (Škofijska klasična gimnazija), Lina Kadunc, Anja Trebovac (Fakulteta za elektrotehniko), Anja Trebovac (Fakulteta za elektrotehniko), Neža Vipavc (FMF UL), Marcela Jamšek (EF), Ana Lužar, Neli Kavčič, Anja Rojten, zoja dobravec, Darja Boncelj, Ida Gregročič, Taja Vrhovnik, Angela Jakljič (VF UL), Nika Semenič, Mihaela Velkovska, Kaja Nikolić Potrč, Kim Vižintin (Veterinarska fakulteta), Ariana Ušaj, Maja Sivec , Lana Nartnik, Stasa Fras (Pedagoska UL), Tjasa Stakne, Martin Ropret, Lučka Špendal (Gimnazija Nova Gorica), Rina Milaković (Zdravstvena fakulteta), Gabrijela Herega (Ekonomska fakulteta), Maksim Gorbachov (Fdv), eneja bratina (SCNG), Tara Poberaj (Gimnazija Nova Gorica), Hana Bric (Gimnazija Nova Gorica), Ela Zavratnik (Gimnazija Nova Gorica), Martina Vidergar, Neža Doberdrug, Maja Udovič , Pia Katarina Kremžar (Alma mater Europea Ljubljana), Kristina Ježek , Iris Hamzić (UL MF), Nika Udovič, Eva Pivk (Fakulteta za šport), Mark Baumgartner, Nika Rozman, tjasa dvorsek, Klara Kocjan (Ekonomska Fakulteta), Ajla Zulić, Larisa Pečar , Adi Sarajlić, Taja Lavrič (Ekonomska Fakulteta v Ljubljani), Ana Lina Finec, Nika Veber (Fakulteta za vede o zdravju, Izola), Ana Klarič, Merima Mujadžić (EF), Petra Birsa, Laura Markuš, Anastasija Kostić (Ekononska fakulteta), Špela Kešnar , Nicole Tomšič (Ekonomska fakulteta), Alja Glavina (Ekonomska fakulteta), Maša Gregorič, Nika Tea Frelih (Ekonomska fakultera), Ema Kerin , Téo rajon, K V, Suzana Klančič (Ekonomska Fakulteta), Agata Lampregt, Ema Vuk, Brigita Sever, Sara Rajh, Sonja Agrež, Almedina Omerčević , Eva Robič, Kaja Kinkela, Sabrina Žibert , Ana Kepic, Katja Stresen, Lija Grah, Nika Stanič, Klara Jakšič (Ekonomska fakulteta), Nika Pongrac , Teja Derin, Valentina Mrvar , Mersiha Smajlović, Karin Zorn, Neja Zabret, Andreja Belič, Ana Ratkajec , Pia Povšič, Nina Vogrin, valentina kladnik , Pia Staniša (Evorpska pravna fakulteta Ljubljana), Manca Sasek, Hana Filipović, Tjaša Čuk Barič (Gimnazija Šentvid), Nika Krkoč (Ekonomska Fakulteta), Tisa Gudzulic, Diana Meško, Nika Mlakar, Katarina Ivančič (MF LJ), Sara Romanello, Hana Hozdić (UL MF), Žana Žel, rok majcen, Nedžad Kanurić (NTF), anja bezgovšek trefalt, Enea Žajdela, Eva Šnepf, Simona Franko, Vanesa S, Maja Lipovšek, Alja Nike Kastrin (Zdravstvena fakulteta), Marcel Dover (Ekonomska fakulteta), Monika Hrnčić, Eva Vučko (Zdravstvena fakuleta UL), Špela Morgan, Gabrijela Vukobrad (Ekonomska fakulteta), Eva kocbek, Manca Raholin, Neja, Robert Jerič, Urška Morgan, Nives Kočar, Merisa Kovačević, Larisa Peterlin (Ekonomska fakulteta), Anja Majstorović (Veterinarska fakulteta), Urška Frelih Uhelj, Bisera Nikoloska (FRi), Domen Muzga (Veterinarska fakulteta), Hana Mozina, Ivana Lovrić (Ekonomska Fakulteta Ljubljana), Marija Azdejković (Fakulteta za elektrotehniko), Ajša Čejvanović, Teodora Nikodinovska, dora delbello, sophie prosen, Ana Vegič , Anja Vesna Hribernik (Ekonomska fakulteta), Lara Luna De Simone (Vezerinarska fakulteta), Oktobrina peterin , Barbara Filipčič, Ana Marija Sotošek (UL MF), Mija Plevnik (Ekonomska šola Ljubljana), Anja Madžarević, Agata Kokalj, Lea Ugrenović, Manca Bešter, Sara Vodopivec, Nika jugovac, Katarina Knez, Pia Kramberger, Lana Uršič, Talija Kosec Filipčič, Marija Capuder (Ekonomska fakulteta), Kaja Bercon, Sara Petrovič (Fakulteta za socialno delo), Satya Cankar (Ekonomska fakulteta), Klara Bučar, Karla Lovrinović (BF), Liza Šuc (FMF), Lora Šarlah, Matej Suhalj, Katarina novak, Lara škerlavaj, Ana Novak, Brina Aravs , Klara Ivanovič, Tjaša Žekar, Iša Ivankovič, Aleksandra grujic, Neža Koščak, Zala Kostric, Maša Žičkar, Špela Savec, Billie Ann (Ekonomska fakulteta), Eva Toplisek, Neža Feguš , Janja Vranjek, Klara Žibert, Timeja Stozir, Sasa Zavodnik (EF), Spelca Jakopic (gimnazija Poljane), Neža Avbelj, Kristina Šodić, Maja Buček , Lana Batič, Lana Diana Dolenc, Martina Arsovska , Maja Žnidaršič, Vita Klasic, Tina Šibanc, Maruša Debeljak (EF), Jana Volk, Julija Gorenc, Maša Štefanac, Gaja Sardoč (Veterinarska fakulteta), Katja Lipovšek, Brina Kolar (veterinarska fakulteta), Katja Valič, ivana berce, stella cebin, Kaja Jenko (Višja pormetna šola maribor), Katarina Nedoh (Ekonomska fakulteta), Sergeja Urnaut (Pravna fakulteta Univerze v MB), Ana Kovač (Ekonomska fakulteta), Valentina Zlobko, Julija Slavič , Blaž Bajt Žilevski, Maja Barbič, Lea Centrih, Manca Šerbinek (UL FF), Maja Podkrižnik, Anya Jovan (Veterinarska fakulteta), Eva Pajić Ambrožič (FZAB), Luka Peršolja, Teo Jov, Nina Strnad (Biotehniška fakulteta), Brina Levičnik, Valentina Šket , Mihael Jarc , Aneja Kompare, Neja Hladnik (EF), Eva Veselič, Julija Sikošek, Zorica Uzunova (FS), Nika Boh (Ekonomska Fakulteta Univerze v Ljubljani), Ana Kosmina (Fakulteta za arhitekturo), Alja Ronzullo (Ef), Andjelka Zaharjašević (Ekonomska fakulteta), Špela Križaj, Tina Vukajlovic, Vesna Kostić (EF), Maša Sekulović, Ana Stanković (Ekonomska fakulteta), Zarja Kovačič (Vsskv), Dorotea Dimc, Yelyzaveta Sorokina , Anže Skralovnik (Ekonomsko-poslovna fakulteta), Ajda Šmajdek, Lara Flander, Špela Skok (EF), janja petrič, Vanesa Zver, Alma Gluhić (Ekonomska Fakulteta), Manca Novak, Klementina Ulčnik, Hanah Šeruga (Gimnazija Murska Sobota), Larisa Kačič, Anja Kolar (Ekonomska fakulteta), Nuša Hren, Ana Okorn, Anja Pospeh (Fakulteta za zdravstvene vede Celje), Lara Prpič, Dominika Lipuš, Špela Primožič (EF), Marija Koleva (Fakulteta za organizacijske vede), Anže Stopinšek, Aneja Arnuš, Lana Ekart, Ana Marija Germ Borko, Žiga Kreft , Laura Mlakar (Šolsko Center Celje), Anika Krivec (Ekonomska fakulteta), Brin Soko (FE - Fakulteta za elektrotehniko), Domen Jeram (EF UL), Samanta Colnarič, Ana Denić, Tanja Petrović, Anita Jerič, Nika vintar, Kiara Katarina Florjanič, Patrik Ravnak , Ema Krajnc, Neja Oberstar, Zara Čotar, Nika Gomezel (Ekonomska fakulteta), Kaja Obradovec, Katja Leben, Božidar Basta, Zala Tamše (Ekonomska fakulteta), Pika Golob, Kristina Arvaj, Klara Manca Popelar, Lavra Podbrežnik (Up pef), Tita Magister (Fakulteta za upravo), han , Eva gorenjak, Jerca Novak, Ela tramte, Tinkara Pušnik, Sara Gjorgjieva , Tjaša Pfajfar (VF), Nejc Horvat, Timotej Petrovčič, Samanta, Tilen Baš, Iza Jensko (Ekonomska fakulteta), Julija Brodar (Ekonomska fakulteta), vesna vrtovec, Nika Barbo (VF), Albina K, Dea Kožuh (Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo), Luna Vidic, Teja pikl (Zdravstvena fakuleta), Ajda Razdevsek, Gaja Planinc, Misa Novak, Diana Gorišek, Slavka Mlinar, Pia skornik, Anika Arh (Ekonomska fakulteta Ljubljana), Nika Turščak, Jurij Šumak (Fakulteta za matematiko in fiziko), Dajana Radic, Amanda Selinšek, Lana Hohnjec, Eva Petrovič, Leila Sojer, Rebeka Peroša, Manca Božic, Kevin Goršič (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Lana Rakovec (EF), lea samec (fakulteta za socialno delo), Sara Podgornik (Pedagoška fakulteta), Lara Tomažin, Barbara Vidović (Zdravstvena fakulteta), Lucija Menih (EF UL), alen dimitrovski, Ajda Magajna, Meta Švagelj (Ef), Hana Britovšek, Rebecca Kajba, Sara Šantelj , Alja Jeraj (Zdravstvena fakulteta), Tina Plohl (Fakulteta za socialno delo), Laura Ivanek, Erika Abolnar (Ekonomska fakulteta Univerza v Ljubljani), Matjaž Kavčič, Maša Ovnik (Fakulteta za socialno delo), Zala Svenšek, Teja Vrbnjak-Erbežnik, Valentina Černelč, Neja Prinčič, Anja Konečnik, Ivana Vidovic, Alen Mujkić (Up Fm), Maša Križ (Pedagoška fakulteta Ljubljana), Nina Pestotnik, Elma Kamberovska, Lara Metličar , Neja Kotnik (Univerza v ljubljani, fakulteta za računalništvo in informatiko), Klementina Klepej, Lili (Ekonomska fakulteta Ljubljana), Tina halilović, Žana Kuntu, Maruša Raspor, Nika Kuhar, Boshko Koloski, Nuša Čeh, Alja Vučković (III. gimnazija Maribor), Živa Fistrič (Zdravstvena fakulteta), Katja Krivec, Gaja Jug, Barbara Možina, neza zorec, Katja, Alja Drnovšek (Ekonomska fakulteta), Karmen Batista (UL PEF), Vita Premrl, Pia Pelicon, Veronika Bajc, Chris Pletikos, Agnes Kresevič, Ema Navotnik, Maria Cecilia Draščič, Urša Grošelj, Urša Grošelj, Rinesa Sahiti, Žiga Maj Špiler (FRI), Hana Skitek, Nina Zrimšek (Ekonomska fakulteta), Lena Trnovec (FRI), nika klen (ef), Teja Zidar (ekonomska fakulteta, univerza u ljubljani), Ajda Marič, Brina Ahačič, Ema Princes (Srednja šola veno pilon), Sara Ognjanovič, Sara Vuzem, Anes Rekic (Ekonomska fakulteta), Jana Bozic, Vivian Kozjak, Kaja Zos, Violeta Brozina, Vid Glavina (Ekonomska Fakulteta), Tina Resnik, Nik Knavs Vovko, Elio Capraroiu, LARA KUHELJ, Manca Pavlovič, Nika Buček , Iza Šepec, Iza Košir , Erika Vrešak, Dajana Gligorevic, Kristina Oiclj (Gimnazija Kočevje), Lara Šinigoj, Hanna Laura Koželj, Jerneja Naglič, Sonča Frelih Uhelj, Lana Beuc (Fdv), Luka Hadl, Neza Sauperl (II. gimnazija Maribor), Lina Žmavc, Ana Angeli, Gašper Pirkovič (FMF), Nika Zdešar, A.P. (FF Lj), Patricija Kovač, Lavra Malavašič (FDV), Andreja Dolničar , Tijana Lipuš, Valentina Ristova , Ažbe Golmajer, Taja Urbanc (Ekonomska fakulteta), Lana Bakarić , Tea Vesevska, Monika Osolnik, Eva Družinec, Sanja Pavlović, Loreta Stojčevski , tia utbanc, Slavica Kostadinova , Špela Polovšak, Doris Koša (Zdravstvena fakulteta UL), Neja Bajec, Lina Bezek (Ekonomska fakulteta), Liza Bolha, Nika Boštjančič, Jose ramon Ortega cabello, Nika Zaponšek, Veronika Rihter, Živa Gosnik, Milan Šibalić , Katarina Korbar, Meta Jazbinšek (Filozofska fakulteta), Sheepy, Maruša Erjavec Kavčič (ULEF), Anamarija Zala Hajdin, eva tomše, Maruša Ilc (Gimnazija Kočevje), Lara Kastelic, Dominika Švent , Manca Rudolf (Univerza v Ljubljani, Zdravstvena fakuleta), Samantha Bolko, Asja šen, Lara šedivi , Neja Bevk, Lana Turk (FF UL), Andreja Verdev, Agustina Valeria Rodofile (Ekonomska fakulteta UL), Lea Perme, Lea Zlatić (Ekonomska fakulteta), Gorazd Levičnik (Zdravstvena fakulteta), tara dolinar, Ema Mujakić, Tajda Tavželj (Zdravstvena fakulteta), Tjaša Šuc, Maša Hladnik, Laura Bedrač, Rea Legat, Ajda Grčar (SEB LJ), Iva Luk (ssom), Monika Mislej, Blaž Didič (FE), kaja sudar, Ana, Maša Tancar (FF UL), Matevž Prinčič, Maruša Rajšel, Isa Lipovac (Zdravstvena fakulteta), Tara Kek (Pedagoška fakulteta), Monika Mestinšek, Bor Kolmanic, Liza Burja, Ajla Muhamedagić, Eva Zala Majcenovič , Karla Ana Dolenc (Ekonomska fakulteta), Nives Čok (Biotehniska fakulteta), maya franko, Anja Balantič, Kaja Magovac , Ema Bizjak, Lara Gluk, Lara Kovač Jereb (Filozofska fakulteta), Jure Štrancar, Viktorija Miklavc (UM FGPA), Sara Delevič, Maja Laubič , Eva Batagelj Pinterič, Nuša Vornšek (Pedagoška fakulteta), Ana Pratljačić, Tinkara Zalar, Črt Štrubelj (Akademija za likovno umetnost in oblikovanje), Maks Šifrar Justin, Altesa Zekolli, Tia Kujavec (Srednja šola za oblikovanje in fotografijo), Sara Margeta, Pika Lotrič (Filozofska fakulteta Ljubljana), Nikita Kovačević, Neza Petrovcic, Veronika Avbar (Ekonomska fakulteta Univerze v Ljubljani), Hana Lukež, Tina Perko (ULFE), Kaja Možina, karin vaupotič, Klemen zupan, Kaja Grošelj , Anastazia Dominković (Ssof), Maša Hvala, Lara Grošelj (Ekonomska fakulteta Mb), Neža Kasnik (Fakulteta za farmacijo), Gaj Stantič Kobal, Sofija Hrastnik, Mark Jerin, Tinkara Ravnak, Vid Hribar, Aneja Fučka, Brina Kolenc , Nina Klement, Lara Kavčič, Aneja Fučka (BF), Ivana, Tinka Terčon , Špela Ovčak, Tamara, Rinesa Bislimi, Urska Iglicar, Aljaž, Matej K, Valentina Mal (Srednja šola za oblikovanje in fotografijo Ljubljana), Alja Ažman, Eva Sedej, Dora Anais Marinković , Anja ribic, Smail Zagrljača, Lana Horvat, Eva Bartol, Lara Deotto Bat, Alessia Švagelj (Univerza v Ljubljani), Maruša Krajnc, Tinkara Pečnik, Tina Safran, Tea mozgan, Anja Kunej (VSŠ Živilstvo in prehrana), Zala Bezgovšek (UP PEF), Sara Fučka, Manca Zaluberšek (Biotehniška fakulteta), Karmen Kolar , Gaja Bajrić, Luka Bončina, tilen loncaric, Manca Gosenca, Teja Kokol (EPF MB), Mihaela Temelkova, Erik koletnik, Nadja Jelšnik, Alja Balant , Jerneja Rozic (PefLj), Matevž Skender (FRI), Demir Koštić , Lan Koprivc, Elena Tkalčič, Deja Glavič, Klara Košak (Srednja šola za oblikovanje in fotografijo Ljubljana), Marija Malenkova, Alja Kelc (Ekonomska fakulteta), Zala volčič, Barbara Govek, Sara Fanedl, Lea Košir, Ana Jerina (Fakulteta za racunalnistvo in informatiko), Eva Ručigaj, lea bavec (ssof), Tim Pajk, Margarita Bogushevich, Ana Štajdohar, Nika Bajec, Danaja Kurnik, Val Groleger (Fmf), Viktorija Dominković , Larisa Antolinc, Laurenta Markaj, Marko Zuzel, Tjaša Bovhan, Tamara Jelušič (Srednja šola), Nina Tia Šutanovac (Ekonomska fakulteta), Klara Ostojić , David (Informatik), Tadej Žerjal (Srednja šola za oblikovanje in fotografijo), Patricija Bukovec, Meta Martinec (Zf), Milena Ninkovic, Petra Podlipnik (Fakultete), Veronika Ropas, Laura Stojan Čvorovič, Neža Pahič, Tina Planinc, Petra Andolšek, Tisa Lenassi Strgar (SVŠGUGL), Nina Samec, Anđela Čičić, Neža Skaza, Ana Š., Nathaniel Kingsleigh (//), Ana Kokelj, Karin Konečnik , pia (Ssvsgugl), Anja, Vita Stolnik (Univerza v Mariboru), Sara Barbič (Univerza v Mariboru), sara kukovič (svšgugl), Tjaša Žagar, Nika Keres, Katja Bevc, Maja Žlak, karmen drobnič, Miša Počivašek, Maša Maroh (Zdravstvena fakulteta), Nika Maroh (Zdravstvena fakulteta), Urša Zala Terpin, Nina Maček (Fakulteta za socialno delo), Lana Smiljanić, Vanesa Plavčak (Filozofska fakulteta Ljubljana), Marlenka Zore Pokorn, Martina Stipič , Erika Primožič, Tinkara Drstvenšek , Pia Kunaver, Gaja Cuder (Fakulteta za socialno delo), Mija J. (Fakulteta za vede o zdravju), Ana Mavsar (Veterinarska fakulteta), Tina gobec (Pflj), Barbara Kropovšek, Hanna Ali, Taša Prigl (ZF), Ema Draksler, Sejla dunic, Nika Zadnek , Tjaša Zibelnik (Zdravstvena fakulteta), Maša Motaln, Barbara Brzović, Jaka mrak, anastazija bercnik, Ida Balić , Žiga Slak (Zdravstvena fakulteta Ljubljana), Anika Pajer, Eva Malenšek (Fakulteta za Farmacijo), Jure Križman (Fakulteta za strojništvo), wyhwwh ahahah, Tina Kopušar, Klara Mivrin, Kim Fink , Ema Ališić, Tinkara Jesenko Žitnik, Teja Furlan , Karin Danijel, Tajla Vikic , Tara Klemenčič Belšak, tesa tekavec, Lea Rajh, Maja Jug, Živa Kočar, Ida K, Tina Ažnoh, Marusa Mlakar, Theo Kos, Dijana Čajić (UP FVZ), Nazar Mayorov , Nina Trajkova, Laura Vidmar, Urška Ljubič, Katarina Vovk Burger, Maša , Nika Berzelak, Lara Hrovat, katja tudjan, Katja Kropovšek, Tadej Skobe, Gaja Virant (EF), Aljaž Skok (Fs lj), Tjaša Petek (Filozofska fakulteta), Patricija Kadivec, Katja Volčjak, Tilen Valjavec , Nika Drnovšek, Christian Janjac (Fakulteta za strojništvo), Zala Klarić, Luka Novak, Luka Krek, Alma Tursunović, Tanita Kranjc, Patricija Maček , Špela Rihter, Lana Mljač, Marko Tacer, Maša Arh-Počivašek, Ana Nastran, Ingus Vasev (FDV), Ema Levstek , Anže Golob (Fakulteta za strojništvo UL), Ena Hadžiahmetović , Sabina Gorjup, Iva Bojnec, Lana levstek, Špela Lemut, Nika Petkovic, Lena Bakan Urisk , Jasmina Merdanović (UL ZF), Ida Vraničar, Nika Lindner, Marija Perović, Kaja Kohne, Manca Povše, Gaja Kolenc , Evgenija Atanaskoska, maja, Neža Pirnat, Staša Hrženjak, Julija Lampret, Celestina Vodišek Smirčić (ekonomska fakulteta), Teja Pirc, Lara Javornik, Teja Kurinčič (Zdravstvena fakulteta), Valentina Novakovic, Tina Virant, Neja Gašpar, Klara Bider (FKKT UM), Gabriela Laznik Zalaznik , Mija Umer, Sara Kolar, Nika Maznik, Hanisa Xhaferi, Klara Avberšek , Anuška Dinić Nemanič (UP Famnit - Biopsihologija), Nina Erjavec (Univerza na Primorskem), Ana Arnež, Zala Stojan, Sara Markučič, Neja Omanovič (Pedagoška fakulteta UNI LJ), Nika Bračko, Hana Kovac (Ekonomska fakulteta), Tina Seme, Elma Pavlović, Sanja Feltrin , Nika Boštjančič (Zdravstvena fakulteta), Anja Kavčič, Nuša Lisjak , Sebastjan Štih, Matej Janič, Kim Ivancic, Katarina kuhar, Jerca Koderman, Gal Jeršin , Živa Juvančič (Naravoslovnotehniška fakulteta), Neža Lavtižar, ajda ursic, Naja Šef (Zdravstvena fakulteta), Enja Novinc (Fakulteta za socialno delo), Nejc Jezernik, Miha Omanovič, Julija Novak , Zoya Podgornik (ZFLJ), Maja Plavčak, Jovana Risojević, Pia Gruškovnjak, Erin Kralj (Fakulteta za farmacijo), Julija Štumberger (Univerza v Lj), Tita Brus, Klara Križnič (Zdravstvena fakulteta), Neja Došen, Ivana Rašović, Maša Rozman, Tadeja Orel, Petra Zakrajšek (UP FAMNIT), Ana Mah, Irena Došen, Gaja Repolusk (FRI UL), kobi san, Barbara Lukanc, Samra Bajrić (Ekonomska fakulteta), Helena Senčar, Aneja skok, Aljaž Perovnik (FMF), Aja Koblar Tutič (Zdravstvena fakulteta), Teja vršnak žilavec, Bolko tina, Sanja Knežević, Lucija Rožič (Ekonomsko poslovna fakulteta MB), Dimitrije Pešić (Fakulteta za matematiko in fiziko), Maja Đorđević, Filip Klančnik , Iza Erjavec, Sonja Mlakar Kreft, Nika Gamser (fmf), Ana Šumec, Žan Rihter, lea petra feher, Mia, Manca Logar, Sara Rogelj (FF), nina cajnar (scnm), Hana Daolio, Manca Potočnik, Aleksandar Marinković , Anja Ribar, Andreja Glavica, Sabina Vrh, Manca Nadižar, Jana Skočir, Lucija Kavčič , Eva Zagoričnik (Ef), Andreja De Faveri, Barbara Ambrožič, M K, Maša Sorta, Maj Bajt (EF), Maša Podvez, Mónica (Sánchez, Rosa), Živa Fileš, Nika Čubej, Alja Smrekar , Nina Meserko, Maj, Nina Cevnik, Hana Bevk, Živa Fileš, Vandelina Baraga, Barbara Košir (Filozofska fakulteta), Tilen Brunec (Višja strokovna šola), Nicolle Taveras Garcia, Katarina Popelar, Ana Velenšek (EF), Patricija Jesih Kolar, Karin Zver, Ema Šušterič, Hana Sambunjak (Univerza v Mariboru), Nuša Mrakič, Razija Efendira, Masa Zep, Tinkara Kozole, Matej Lino Pirc (Ekonomska fakulteta), Mia Zaletel, Veronika fuks, Gaja Pavlič , Simona Vidmar, Tijana Jovanović, Ana Mihelič, Tia Horvat, Ana, Gaja Hribernik, gaha petkovič, Špela Fajdiga, Špela Bezjak, Neza slabe, Špela Žnidaršič (Ekonomska Fakulteta, Univerza v Ljubljani), Zala Drešar , Jerca Drešar , Eva Simončič (Zdravstvena fakulteta), Anja Čerin (Fakulteta za turistične Portorož), Lavra Štrumbelj , ema, Elvina Garibović (Fakulteta za upravo), maja , Ema Kogovsek (Fakulteta za gradbenistvo in geodezino), Sergeja češek (I.gimnazija v Celju), Teja Godec, Kristina Fon, Aleksandra Pevulja Olcean, hanna muhic, Ajla Silić, Maja Škorjanc (Fakulteta za socialno delo), Jan Kus, Alja Uranjek (Epf lj), Luka Slibar, Katja Mulej, Nika Rudolf, Luka pavlin, Taja Vidmar, Ana Mostnar, Ana Petrovčič, Urša Kodrin , Pablo Escobar, Milan Cvar, Tadej Olivo, Lucija Mlakar, Miha Prosenc, Simon Cor, Elena Bačnar, Mia Hozjan, Elvisa Kremić, leila kadriji, Vesna Jurjec, Dejan Ilić, Jovana Visic, Sara Lasnik, tiana lorenc, Zoja Iva Jurečič, Mija Valič, Alex Durjava, Sara Vukovič (Zdravstvena fakulteta), Jure Tomše, Ema Oman (Pravna fakulteta), Maša štuhev (Zf), Mihaela Stojanovska (UL FS), Lia L, Gaja Blazinšek (FF), Nataija (Fe), Stasa C (fakulteta za strojništvo), Urska jerebic, Jasmina, Mina Speh, Mateja Strle, Mušedinović Adelina , Janez Brlec , Gal Mirnik (Nova univerza, evropska pravna fakulteta), Urška Letič, Tia Verovšek Kreslin, PILARY PRATNEMER, Lejla Denša , Gabrijela Planinšek, Julija Gradišnik, Altesa Zekolli (Fakulteta za Zdravstvene vede), Antonija Vočanec (Dentalna medicina), Danijela Gebić, Eva Škrabec, Sandra Ecimovic, Mitja Nadvežnik, Katja Bernik, Alina Denša , Bor Remškar, Eva Rednjak, Ažbe Polšak (Srednja šola za oblikovanje in fotografijo Ljubljana), Marja Erker (UP FVZ), Ajda Opara (Šolski center Srečka Kosovela Sežana), Hana Gnidovec, Nik Ambrožič, Julija Trobina (I. gimnazija v Celju), Tina Oman, Sara Steblovnik Burger , Sara Langus (Filozofska fakulteta), Tamara Belec (Fakulteta za organizacijske vede), Hana Požrl, Sofiia Barsuchenko, Maja Živković, Belmina Huskić (FFA), Kristina Petrović, Mateja Jamnik, Massai Omeliia, Vito Ham, Paulina Ivanova, Metka Horvat (Fakulteta za zdravstvene vede), Ajda Zubak, Amna Basagic , Nina Per (EF), Petra Kostadinova, Tjaša Slemenšek, Alana Vrviščar, Martina eftimova (Ekonomska), Naja Blaznik Lesičnik (Filozofska fakulteta Univerze v Mariboru), Valerija Todić (Medicinska fakulteta UL), Katja , Aleksandra Hafner , Janja razpotnik, zoja drolc, Mojca Štefe (Fakulteta za vede o zdravju), Igor Janevski, Taja Juvančič (FFA), Zala zupancic (Pedagoska fakulteta), Sarah Dizdarević, Vesna Najdič Andrin, maša pritekelj (šolski center celje), Timea Lapornik (Šolski center celje), Melani Barber (Fakulteta za socialno delo), Maja Munda, Klara Prislan, Monika Sunesko, Urška Kukovič, Zoja Makovec (Akademija za likovno umetnot), Jovana Dejanović, Sara Francelj , Neja Lenart , Nika Ljubec (PeF), Lara Zabukovec, Tanja Čulibrk (SCC), Katrina Šerjak (Pedagoška fakulteta), zala preglej (Srednja zdravstvena sola celje), Karin Dobravc škof, Aneja Šurina, Karmen Razboršek Cverle (EF), Špela Šterk , Katarina Zalar, Ana Vindiš, Rebeka Opeka, Naja Zaletel, Jaka Šraufenciger, Lucija Zamernik, Nika Lešek , Nika Rupnik , Nika Kerčmar, Maruša Mulej , Iza Grebenc, Nina Makarovič (EF), Marin Kitagawa , Veronika Slakan, Hana Mihelič , Mojca Dobravc Mesarec, Matic Bobnar, Tjaša Koštomaj, Tara Serhatlić, Manja borstnar, Barbara Bone (FMF, UL), Vid Terbižan , Lia Gec (Gimnazija Moste), Eva Kodrin, Kaja Mavrič, Lara Erjavec (Zdravstvena fakulteta UL), Tjaša Kukovec, Tanai Movern, KATJA MOČIVNIK (ABITURA CELJE), Gea Skale, Lara Ivič, Lana Drole, Monika Planko, Benja Kolenc, Lana Hudolin Pirc , Maruša Lipnik, Mia Čabraja, Suzana Gobec, Maša Rozman, Zala Reberšak (Filozofska fakulteta UM), Blaž Petek (Filozofska fakulteta univerze v Mariboru), Kristan Kek (FE), Sebastijan Žibert (Fakulteta za strojnistvo UNM FS), Nina Dejanović, Danica Mihič Radivo (Fvz), Kaja rožnik, Tjaša Pivk (UP FVZ), Veronika Preložnik (UP PEF), Meta Logar, Valentina Jandrlić, Minea Rudolf , Davor Boldin, Špela Tavčar, Laura Lackovič, Anja Potočnik , Jaka Šter (FE), Adisa Sinanovic, Špela Čekada , Kenan Redžić (Fakulteta za elektrotehniko), Tim Prezelj, Nina A, Lara Dakovic, Iza Bavec, Iva Večerin, Sara Kodrič (Ekonomska fakulteta), Tisa Hodnik (Up FAMNIT), Neža Osredkar , Anamari Klemenčič, sara (srednja strojna in kemijska šola), Špela mohorko, Eva Spiljar (SZLS Celje), Nina Zdovc, Zarja Pertoci (Ntf), Katja šemen, Ana Škorjanec , Nika Vrešnjak (FDV), Aneja Babuder, Sara šemen, Liu Kontrec (Pedagoška fakulteta), Pia Škorjanec, Primož ozmec, Santana Bojić (Pedagoška fakulteta Univerza v Ljubljani), Vanja Nedimović (Pedagoška fakulteta v Ljubljani), Maša Kores, Tanja Balać (Ekonomska fakulteta), Luka martin ličan, Vanessa Ibrahimović , Lara Šoštar Pribožič, tamara kolar, Laura Milar, Ema Krajšek , Nika Vadnjal (PEF), Amina Rijavec, Leja Kezmić, Jaka Kočunik (Pravna fakulteta), Anja Muhič, Manca Sintič (Pedagoska fakulteta), Tajda Gaal (-), Viktorija Cvetanoska, Silvija štrukelj, Sara Rebol (FFA), Blažka Krepša , Ana Glavan (EF), Mojca Berkopec (PEF), Nadja Štopfer , Lara Čvan, Špela Gabrovec (Pedagoška fakulteta), Nina Kržmanc (Pedagoška fakulteta v Ljubljani), Niki šemen, Eva Trampus, Ana Špan (Vsepovsod.), Tjaša Črnko (FGPA), Kaja Jug, Hana Omahen , Eva Strle, Saša Kovač , Klara Bastl, Adna Alagić (UP PEF), Aja Sivka (Ef Ljubljana), Polona Grilc, Alma Ahmedinovic, Laraana Koman, Zala Kraševec, Urška Kadak (Filozofska fakulteta), Anamaria Spasojevic , Eva poharc, Renee Leigh Cornelly , Linda Visintin, Zana Agović, Tamara Crnjac , Tea Strlekar (SŠGT Celje), Meta Anderle, Manuela Jovanović (Višja šola Bled), Jelena Arsić , Maj Domen Sadic, Julia Andrini , Liza Lap, Kaja Macič, Iza čufer, Tina Skuhala, NEJA DREU, Špela Sušnik Paradiž (Pedagoška fakulteta), Tjaša Kos (FDV), Mojca Lenassi, Angelika Fidler (Pravna fakulteta), Kim Ivančič (III. gimnazija Maribor), Sara Bedrac, Eva Žagar , Pakiza Kličić (Filozofska fakulteta), Nina knez, Tina , Nina Ramšak, Matic Ferk, Teja Belec , Zuhra Topalović, Ajda Ajradinocić, Petra Ulčnik, Suzana Erjavec, Hana Beus (Pedagoška fakulteta UM), Tiana Janković , Tiana Janković (UP FVZ), Izabela stajer, Kaja Bratina, Monika Kovač, Eva Blatnik , Urška Kuster, Špela Lužar (MFDPŠ), Tjaša Zidarič, Alina Špan , Lia Nikolić Dobec, Urban Lesjak, Adelisa Palić, Živa Fijavž (Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer), Heidi Janež, Janja Pogorelc (FFLJ), Manca Mrzelj, Aneja Logar, Lynn Goznik, melina nelič, Anja Bizjak Lederer, Zarja Brzin, Bernarda Letonja, Nejla Kaltak, Oskar Rosc (FKKT UL), Lana , Iva Kurelac (Pedagoška fakulteta UM), Naja Prelog, Ana Hudobivnik, Metka Kavčič Feltrin, Katarina Horvat, Antonija Klokočovnik, Aljaž Feltrin, Sebastjan Feltrin, Nika Bavdek, Klara Jug, Nika Ponikvar, Eva Jančič, Vanessa Lončarič, Tanaja Grobin (FFA), Nika Zidarič, Carolina Petrič, Mateja Satler, Maja Silovšek (FDV), Saša , Tina Vanesa Ščukovt , Saša Nahtigal, Klarisa K. Lesjak, Anja Luc, Julija Vrečar (OŠ Sostro), Ana Horvat (Fakulteta za socialno delo, Filozofska fakulteta), Lana Soklič (Akademija za likovno umetnost in oblikovanje), Miha Jerele, Vida Kokalj, Mirhurisa Demić, E. Karolina S. (FDV), mutani ste vsi (dej pol wc paper za dzaba k g avsi rabmo ne pa neki kaj polovica populacije rab breh), Lara Košič (Univerza v Mariboru), Tjaša Štravs , Tema, Klara Pečjak, Alea Suklje Hadzic (fmf), Lea Grabrijan, amadea buci (FFA), Tinkara Miklavčič, Edwina Muratović, Mojca R (EŠC), Teja Nemec, Urša Ivanuš, Leonida Žibrek (Šola), Neli Jerot , Alenka Verbuč, Mark Grm, Sara Prijatelj (Pedagoška fakulteta), Klara Zrimšek, Aneja Artnik, Rudi Arčon (FRI), Sara Knavs, Ana Vogrin, Urška Ramšak, Viktorija Lukman , karin težak, Nastja Lovšin (Zdravstvena fakulteta), Lara Anžur (FRI), Jurij Nastran, Hana Kavčič (Gimnazija Nova Gorica), Ana Kranner Porenta, Masa kostomaj (Fakulteta za upravo), Ana Maria, Doris vakaj , Maruša Petrišič, Marja Mulej (Univerza na Primorskem), Tia Štefanec Vaupotič (UPPEF), Ana Verbič, Nina Medved, Nika Vovk , Lorien Landricombe , Isabela Čeh, Vanja Stanojević, Nastja Troha, Zoja Šauer, Eva Rojec (Ef Ljubljana), Daša Rogelj, Živa Jurkovič, Ria Drožina, Mare Care, Meta Štih, Anja Rozic, Vanesa Suljic (Filozofska fakulteta), Patricija Brečko , Urša Benedejčič, Taja Škrilec, Tina Čargo, Barbara Modic , Zala Kožman, Julija Soklič , Nataša , Maja Kunčnik , Leon Sivka, Zarja Soklič, Teja Želj, Jan Brdož, Kiti Smiljan , Laura Štebih, Kristina Mužan , Larisa Reven, Hana Benedejčič, Eva Reponj, Sara Podbregar, Kaja Tisa Janžekovič, Mersi Pikl, Sara Eržen, Zoja Kac , Zigi Omerzel, Katja Dobrišek, Matko Filko, Nina Mustafić, Karmen Kos, Irena Tavčar, Dejna Gadžo (Ekonomska fakulteta), Jelena Čivčić , S Z, Neli Dolinar, Lucija Ravnikar, gg hadid, Hana Glavič (Gimnazija), Monika Cergolj, Monika Klun , Žiga Bregar (ULFS), Nika Pavlin (Filozofska fakulteta, UL), Danaja Smukavec, Maša Drevenšek, Rebeka Ivančič, Klara Lužnik (FFA), Nika jelen, Barbara Simonič (UL), Maja Pšeničnik (Sensilab), Urška Klenovšek (UL), Klara Varga, Lana Akif, Hana Begić (Pef UL), Lara Frank, Ana Petrovic, Nia Gregel, Tina Vovk (Fakulteta za matematiko in fiziko), Ve Le La, Neja Čirič (Pedagoška fakulteta), Nina Kotnjek, Julija Cerne, Tjaša Jeseničnik, Nika Udir, Tea Ličen, Chiara Nidorfer (Medicinska fakulteta), Tea Korošec (MFUM), Maša Frešer (FKKT), tjasa matičko, Meta Blatnik, Jelena Petrović (Ekonomsko - poslovna fakulteta), Tinkara Oven (Grm Novo mesto), Tina Peteršič, Milica Vučković (Biotehniška fakulteta), Neja Soderžnik (UL FFA), Nina Čermelj (FHŠ), Sara Planinšek (Filozofska fakulteta Maribor), Zoja Kocelj, Nina Gracner, Iris Tomažič, Amadeja Kump , Petra Buletinac, Žana Polšak Vahter , Riana Solar, Petra Roj, Maša Uran, Naja Budau, Urška Slamnik, Veronika Mikuš (Filozofska fakulteta), Tayra Ibrišimović, Karin Žlogar , Tina Perša , Tara Peršič (FF), Ina Les (Fakulteta), Neja Vidmar, Leja Verbič, Jure Zupančič, Lejla Sukanovic, Hana Mrak, Dejan Jarc, Tadeja Korun (Fakulteta za turistične študije Turistika), Tajda Kadivec, Ula Simšič (FVZ), Matej Urbas (UL FRI), Lea Dacar, sara mijatovic, Maša Bratuša (Fakulteta za družbene vede), Deja mlakar (Izobraževalni center piramida Maribor), Špela Bokal, Mina Berden (Gimnazija Murska Sobota), Alen Cigler, nella karic, Sara Jurjec (Pedagoška fakulteta), Nuša Klavžar, miriam karin mekina (fkkt), Rok Stanič, Dasa Cernilec, masa mocnik, Eva Novak (FF UL), Saša Kobal, Martin Koncilija, Maggie Martina Kodba (Filozofska fakulteta Maribor), Tim Povše (FRI), Anja Muršec, Lena Pestelj, Zala Blatnik (UL), Lidija Jamnik (Evropska pravna fakultetea), Maša Lavrič Jokić (Gimnazija Kranj), Tinkara Čerček (Filozofska fakulteta), Nika Boršič, Eva Robič (Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje), Laura Iskra (FF UL), Kim Ribič, Lana Kos, barbara grmek, Nina Radešić , Maja Koller, Iza Drnovšek, Franja Bučar, Nala Novak Jarh (FHŠ Koper), Maruša Oman, Ana Malovrh, Fiona Artič Slemenšek , Tadeja Brezavšček, Soraya Bakaršič , Polona Vrbanc , Valerija Kokalj, Grega Batič, Magdalena Ferlan , Jana Stražišar, Nika Murtič, Nina šuster, Manca Japelj, Neža Avbelj, Sofija Božič (bic), Urša Resman (FF), Maša Selan (Alma Mater Europea), Kristina Starc , Nika Justin (Biotehniška fakulteta), Nuša Gozdnikar, Ana Rokavec, Nina Katarina Krč, Nežka Červan, Urška Červan , Naja Kofler (VŠGT), Elizabeta Končan, Pia Sivec, Pia Utenkar, Michelle Mesarec, Maša Plešivčnik, Bina Jaklič, Elma Turkić, Tajda Černigoj (svsgugl), Veronika Bratina (ZF), Ana Radulović, Nives Kovač , Anaja Kos, Nastja Krajnc, Lana Kos, Pia Kuhar, Neža Podpečan Toplak, Jovana Paunović, Nika Janjič (FF UL), Neza Kodeh, Maruša Poštrak , Zala Ekart, Maša Klopčič (FERI), Ana Kranjec, Eva Polič (Filozofska fakulteta univerze v Mariboru), Milica Vukićević, Nives Skerbiš Pifka (Gimnazija Koper), Nives Skerbiš Pifka (Gimnazija Koper), Zala Ajd, Ana Maja Zorko, Nejc Mohar, eva štajner, Maja Pestelj, Patricija Drežnjak, Lara Kump, Katarina Cvikl, Simona Franko, Nika Nina Wolf, Ema Loparnik (zaposlena), Neža Vrunč (Naravoslovnotehniška fakulteta), Neža Kavčič, Maja Ilijavec , Ana Stergar , Aja Pertoci, Patricija Knez, Teja Bučar (FF), Lara kopič, Nuša Omerzel , Ana Marinko (Fakulteta za farmacijo), Ilaria Hrovatin , Gregor Medle, Anamarija Zore, Taja Rudolf, Klara Žnidar, Katja Ogrinc (UP PEF), Tara Borojević , Laura Rob, Alenka Fajdiga, Manca Kutin (Fsd), Sara Vodopivec, Špela Malovič, Sanja Hladin (Univerza na Primorskem), Marinka Lesjak, Špela Justin (Filozofska fakultet UL), Ana Šket, ines romanca spolenak, Manca Lepoša, ana fabcic, Nuša Movič, Maja Lepoša, Valentina Krajnc, Nika Sitar, Doroteja Jelševar, Karla Dimitrovska (Univerza Alma Mater), tjasa sotler (fri), Lea Hlebec (Pedagoška fakulteta), Beti Kočet, Haha, Lana Roškar (FFUM), Gaja Marinšek, Gabriela Bubnjić, Timeja culk, Diana Kapš , Barbara Jereb Karba, Lana Trlep Kotar, Tadeja Pugelj (UL MF), Eva Gašperič, Jan Ravnikar (Fakulteta za strojništvo), Maša Ritmanič, Lea Culetto (/), Maja Potočnik , Tinkara Perko, Anamika Bučar, Sašo Domadenik (Fakulteta za elektrotehniko), Selma Đulić, Nastja Verbič, David Hožič (Fakulteta za Elektrotehniko), Eva Savič, Ana Močivnik, Patricija Pivec, Nika Simonič (Pravna fakulteta), Zala Borak, Maša Vidovič, Robert Virag (FDV študent), Angelika Volarič, liza marcetic, Manca Lampič , Erika Babič , Helena Talan , Lina Voncina, Nadja Gradišnik, Hristina Damyanoska (Univerza v Ljubljani), Fatima Cehic, Ana Marija Todorova , Karmen Lebar, Tankica Ivanova, Teja Pivec, Katja Luzar, Hana Kolendo (Gimnazija Škofja Loka), Lena Ponjavić, Zala Stržinar (FU), Vesna Brezočnik, Ana Baltić (Srednja šola), Maruša Selan, Mojca krapež, Katarina Gavranović, Anja Stojković, Špela Benet, Nika saloven, Tamara Vlašič, Manca Kocjan (Filozofska fakulteta), Apolonija Jekovec (BC Naklo), Veronika Jeras, Ema Arnšek, Laura Levstik (Zdravstvena fakulteta), Maja Kuzmič, Laura Bejek, Klementina , Ema Hiti, Julija Skenderovic, Zarja Malovič , Laura Kozar, Maruša Korbar , Saša Hrast, Lara Fortunat, Lana Kušar, Laura Černej, Polona Jokić, Helena Kovač, Penelopa Joža Slosar , Anja Emeršič, Iris Motaln (Srednja šola Slovenska Bistrica), Maja Motaln , Tinkara Grden, Laura Mikl, Nika Dvornik Polenik (Filozofska fakulteta), Pika Herman, Anita Jovcic, Nataša Pertoci, nika brodarič, Nina Mocnik, Lara Šetina (UP FVZ), Veronika Gerič Škopac, Laura Brglez (Pedagoška fakulteta), Špela Geršak (SEB), Jan Koren, Medina Begović (Univerza v Novem mestu), Katarina K, Melani Golar (Fakulteta za varnostne vede), Lana Lunežnik (SŠOM), Andreja Pelc Čeh, Maja Aleksić (EF UL), Dajana Vignjević, Aja Zajc (Fakulteta za farmacijo), Tina Jarc (3. Gimnazija Maribor), Adriana Štebih, Lana Krznarič , AnjaRednjak, Špela Gutnik, Lucija Sevsek (Gesš Trbovlje), Lana Pirš, Ruth , Maja Boh, Barbara Felicijan , Primož Vrešnjak , lana milovanoviv, Tinkara telič (Svsgugl), Amadeja , maja banfi, Tara Jakopič Stojc (FF), sara dacar, Daša Brečko, Taja Hrovat, Teja Javernik, Julia verhovec, Sara Jelenko, Nina Turk, Laura klun, Ksenja (Kibvs), Danijela Mlakar, Neža Pevec, Nina Komel (FDV), Ana Slamič, Sabina Murko, Lejla Rekić , Tjaša , Tina Juriševič, Sadika Halilović, Živa, Maja Sumah, Ana Sevnik, Maja plut (FEI NM), Berisha Elmedina (Ekonomsko-poslovna Fakulteta), Valentina Klobučar, Amanda Breznik, Nives Plut, Lana Haberman, Mina Drinovec (FŠ), Pia justinek (Gimmazija ravne na koroškem), Maša Cerjak, Jovita Zemljič, Lara Bizjak, Klarisa Sluga, Karmen Brečko, Teja Zaletelj, Lilijana Cerjak (Fakulteta za zdravstvene vede Novo mesto), Nera Muslimović, Zala Trampuš , Ana Kovačič, lucija dežman, Nina Zver, Klara Simon (Univerza v Novi Gorici), Staša Jerič (GMS), Ajda Weis (Fzv), Glorija Marušič, Urška Hozjan, Maja Horvat, Petar Petrovic, Lara Kuhelj, Nika kregar, Nika Ilešič, Sanja Kosi, Živa (ff ul), lana hojs, Kristina Zdravkovska, Martina Škofič , Sara Rupnik, Anastasija Nikolić , Hana Trček, Matea Vujmilović , Maja Pečovnik, Lara Redek Žnidaršič (Univerza v Novem mestu), Katja Filipović, Valerija Jakolič, Manca Šifrar (FRI), Kaja Trifkovič, Kaja Pritekelj , Lana Toplak, Žan Bačak, Nikolina Prijević (Šolski center Srečka Kosovela Sežana), Laura Jugovac, Nina Puconja, Tjaša Kokol, Anamarija Zemljič, Mia dimic, Neva Klancic, Eva Belcer, Sara Škamperle, ivana dungov, Nika Marn, Alenka forstner, Manca Šubic, Sergeja Sever (FF UM), Lea Čebašek (Zdravstveni faks ljubljana), Tara Golob, Tara Golob, Urška Godec, Ana Rak, Monika Podrzaj (FF), Taja (Univerza na Primorskem, Fakulteta za vede o zdravju), Denis, Petja Grafenauer (UL-ALUO), Katarina Mavrič, Tadeja Butala (Univerza v Novem mestu), Kristina Trošt , Doris Blokar , Mirjana Laknar , Melinda Duga, Sara Kavazović (Zdravstvena fakulteta), Maruša Kavčič , Maja Kržišnik, Teja Lubej (Slovenj Gradec), Maša Petrič, Stella Jaklin, Katka Osredkar, Brina Kveder , Špela Vencelj, Amadeja Lužnik, Metka Kelenc , Liza Klabjan, Zarin Badii, Kristina Korošec (Univerza v Ljubljani), Nina Čelešnik , Bojana Todorović, Pia Kokalj, Maruša Taler, Rebeka Satler, Tina Čuješ (Fa), Ajša Mihalj, Tanya Tomažin Mirt (Sc krško sevnica), Manca Pureber, Zala Koprivc, Najla Osmanagić (Gimnazija Škofja Loka), Lucija Novak, Katerina Stojchevska (Urban hotel), Maša Potočnik, Zala Iglicar, Nika Princl (Zdravstvena fakulteta), Andreja Stojanovska , Anja Zorčič, Sibila Pirih, Tjasa Gorecan, Marisa Žerjav, Tiana Hor, Maša Mori, Metka Mudri , Melanie Kuhar, Laura Teršar, Zarja Trček, Živa Morana Kocijan, AllinaBek, Lala Günther, Monika Mramor, Kaja Kalan, Adriana Anžel (Filozofska fakulteta Maribor), Nejla Šiljević (SVŠGUGL), Natalija Jančič , Taja Ornik (SEŠG), Edna Nukić (Osnovne in srednje šole), Michelle Filić (NTF), Lara Krajnc, Emina Muhić, Špela (NTF), Eva Žnidarič, Anja, Tamara Andreuzzi, Maria Eltsova (Fri), Lucija Kolar (Zdravstvena fakulteta), Tina Ozebek, Eva Ipavec, Anja Božič, Andreja Jezerkić, Tina Trontelj, Ana Carlevaris , Irena Šabić, Almina Elezović (Oseba), jon rojnik gorske, Nika Petek, Tina Jenič Pejčić , Ksenija, Simona Veranič , Tjasa Luci, Mojca Tonel Gherlizza , Lucija Varja Janžekovič (Fsd), Ema Prodanska (Srednja zdravstvena šola Ljubljana), Tjaša Pučko, Nastja, Tjaša Tepić (gimnazija celje center), Neja Sivka , Melita Leva, Ema Bergant, Nika Rančigaj, Tjaša Kolman (univerza v novem mestu), Vesna Iskra (Filozofska fakulteta), Eva Babič, Monika žigart, Maruša Urankar, Adriana Rojko, Jona Jakop, Ina Rihtar, Ana Grandovec, Kristina Mlakar, Klara Ritmanič, Miha Kastelec, Žana Šumrada, Brigita Ravnik Zalokar, Laura Jesenek, Sara Ritlop, Jani Bangiev (FRI), Andreja Kozar, Jona Čadež (Gimnazija Jožeta Plečnika), Tina Kopač, Natalija Cankar (Gimnazija Poljane), Ana Mlinar (FERI), Rebeka Pljakić, Špela Juršnik, Larisa Roj, Alina Škopić Blažeski, Danijela Velić, Tadeja Bašelj (Univerza na Primorskem), Majla Kadic, Tina Ščetinec , Laura Pečnik Budna, Ana Međurečan, Jera Šeruga, Nina Zadravec , Nuša Mubi, Julia Horvat, Nika Podboj, Sara Skubic, Živa Poberžnik (MF UM), urska rebernik, Mia Sara Koželj, Živa Kalin Vinšek, Natalija Rozman, Gordana Petkovska, Tia Sudar, Nika Višnar, Luka Arzensek (Medicinska fakulteta univerze v Mariboru), nina melavc, Hana B., Vanja Božič, Janja Šolinc (Gimnazija Celje - Center), Sabina Pregelj, Nika Homšak Godler , Tinkara Kogovšek, Darja Grlj, Teja Kancijan (Pedagoška fakulteta), Lara Hoti Bericic , Andreja Čander , Melani Jazbec, Nika Ivanovič (Fakulteta za medije), Lea Sinreih, Lucia Pascolat, Anja Lužnik Alibabić, Živa Gabrovšek, Ana Kolar, Brina Jaklin, Ana Langus, Anja Pungerčič, Eva Urleb (FFA), Sara 8, Nejc Brezocnik, Nika Pungerčič, Kaja Gostič, Nina Šlibar , Polona Majcenovič, Asja Majhen (Fmf), Zala Vipotnik (Medicinska fakulteta Univerze v Mariboru), Anabela Knežević , Pašalić Sedina, Barbara, Klemen Lindič, Marija Lindič, Klavdija Lindič , Nuša Mali, nika ozimc, Amadeja Graj , Julijana , Patricija Cajhen (Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola Kranj), Gospa Milić , Žanet Šunko, Neja Šunko, Maja Karolina Cah, Tina Štucin, Klavdija Zelki, Merisa Memeti, Metka Rader, Helena Obid, Ime in Priimek, Tjaša Krivec, Zala Bakovnik, Julija Kozamernik , Lucija Mrak, Darja Koligar, Neja Vrhovnik, Ana Mohorč, Victoria Štefe, Edina huskić, Barbara Jazbec , Tatjana, Maša Rožanc, Teja Cotič , Nejc Prašnikar (Fakulteta za farmacijo), Nina, Klara, Katja Arnšek, Špela Smolej, Dea Dimač , Eva Karlovčec, Ema Vinkovic, Katarina Razpotnik, Špela Vaupotič, Anita Bricelj, Špela Malc (NTF UL), Tea Pucko, Alma Šuvić, Ajda Marinko, Maj Požar, Ilona Nedog, Žan Matjaž Rižnar (Prva gimnazija Maribor), Ela Ivana Rataj (mzpp), Lucija Koren (Pgmb), Eva Kračun, Jaka Topič, Maša štefanec, Vesna V, Ajda Požun, Hana Pavzin, LANA VARŽIČ, Eva Ambrozic, Ema Borovič (Fakulteta za vede o zdravju, UP), neza, Janja Dobnik, Veronika Žagar (Šola), Ivona djordjevic (Scc gimnazija lava), Maja Bajželj (Srednja šola Jesenice), Vlasta Avsec , Urška Viher, Sara Stoporko, Katja Klobučar, Nika Glavina, Tjaša Gligorić, Amadeja P., Mihaela Halozan (Osnovna šola), Karin Kočevar, Gregor Haložan , Lea Tkalčič, Neja Bertoncelj , nina vabič, Mariana Medic, Katarina Plut , Naja Ledinek, gala okorn, sabina, Ema pogorevc, deja ilovšek, Ana Ferk, Pia Novak (pgmb), Aleksandra Kljun , Doroteja Riahi Chelvani, Sara Avdić (Srednja Zdravstvena šola Ljubljana), Sandra Požun, Milena Marković , Slavica Kusić, Nina Kelner , Dolores Primožič , Ema Mehić, Patricija Kovačič (Škofijska gimnazija Antona Martina Slomška), Marjeta Kusterle , Jasmina Kadirić, Špela Štarkel , Aleksandra Patković, Marina Simoska, Sladjana Stojanovic, Urška Kac , Anja T, Karolina Kodric , Mojca Matko, Sabrina Fink, Nina Muster, Anja Donik , Tjaša Zavernik , Klara Kac (Filozofska fakulteta Maribor), Erika Grum (Univerza v Ljubljani), Bernarda Bračko, Sabina Glavač , Lara Pisk, Elma Džafić, Kaja Dreo, Vita Kamnik, Leja Jelovčan, Maj Majcen, Mojca miholic, Jasna Budimliš (FF LJ), Kristina Grum, Nika Roš (I. gimnazija v Celju), Alja Lisec, Manca Komjanc , Alja Arko, Tjaša Bitenc, Nejka Tlakar, Ta, Ana Rožanc, vesna balanč, Senija Tatarević (Fakulteta za uprava), Neža Bernik (Fakulteta za humanistične študije Koper), Maja Svet, Tjaša Trop, Mojca Krančič , Nika Ravnikar, Urška Oblak, Barbara S., Dijana Vilic, Aneja Babič, Polonca Jurgec , Tjasa Trost, Kristina Plavotic, Sarah Posl, Hana Ribić, Ana Klopčič, Katarina Siussi, Sara K, Klara Baltič, Špela Bržan, Jan Panjan, Ajda Kok, Maja Čuš, Laura Kotar, Petra Rebernik, Doris Jurgec, Vanja Simić , Larisa Motaln , Tjaša Premrl, Lidija Ristič , Klavdija Laznik, Eva Jevšnik , Matej Hrovat, Sandra Verbič, Marina Strnad, Nina Ulbl (Pedagoška fakulteta Maribor), Lucie Chalupova, Aljaž Repinc, Maša Kurent, Katarina Sever , Leja Gačnik, Lea Finžgar, Lana Šegula Danial, Tereza Leskovec (SGLZŠ Postojna), Urška Furlan , laura leopold, timea orter, Tisa Halkic, Vita Kozuh (Univerza v ljubljani Pef), Sara Ciuha, Urša Pusar, Leja Hribar, Tosja Lipavc, Nives Majtan, Anja Rojko, eva luna mlakar, Valentina Orter, Natalija Golob, Lea Korošec (Pef Mb), Ivana Stojkovič, Edina Huskić , Mateja Žvegla , Maja Đorđeski, Anja Šmigoc, Gaja (srednja medijska in grafična šola ljubljana), petra dekovic, Karmen Salobir, Sadeta Alijagic, Anita Gorišek (SŠFKZ), Neja Gantar (FVV UM), Ema Beširević, Lara Kolednik, Karin Suligoj , Irma Kovačević , Liljana Fras, Sara škulj, Iryna Müller , Spela Fers, Ines Litrop, Adriana Golub, Katarina p, Manca Kosmerl, Vera Cetta Ukmar, Martina Truta, Anja Kosaber , Nataša Vidaković , Tea Škorjanc (Ekomska fakulteta Ljubljana), Tamara Pungračič , Elena Rajevska (Univerza v Mariboru, EPF), David Arsov, Romana Bratuša , Anja Novak, Polsak Klaudian, patricija kompan, Urška Modrič, Ljubica Nikolić, Anamarija Tišler, Neja Dežman, Nina Fon (UL BF), Anja Lipovsek (Pedagoska fakulteta), Zala Primar, Melisa Komoroci, Vesna Petrič (Filozofska fakulteta), Nina Vrhovšek ((III. gimnazija mb)), Karin Černe, Amela Subašić, Monika (Kermc), Nina vrtacnik, Džehva Dulić Ibrahimović, Sinja Kočica (Fakulteta za matematiko in fiziko), Žana Biogaj , Tjaša Begić (Pediatirična klinika), Ana Špes , Melanie Osebek, Sonja Bratuša, Erika Krušec, Ana Močan Kozina, Antea Maris Matković, Eva Pevec, Sara petinsek, Maša Starman (Biotehniška fakulteta), Dalija Mašić, Sara Juhart, Neja Šepec , Berina Aljukić, Ajda Kovacic, Hazemina Livadić Salanović, Ana Dalmacija (Gimnazija Novo mesto), Iris Kajbič (Srednja medijska in grafična šola Ljubljana), Ana Aberšek (Biotehniška fakulteta), Ema Omerčević, Brigita Starešinič, Mia Velkova , Maša Polak, Anela Malkoč , Vita Korošec (zf), Pamela Pate , Kristina Banović, Jona Kerin , Lara Ozimic, Nina Pangeršič , Manja Golob, Tanja Račnik, Ana Mari Koren, Nina Matjašec, Marusa kaluza, Isabel Čehovin, rebeka kosec, rebeka kosec, Ivana Porobić , Timon Rotrman, Sandra Podbregar (EPF), Julia Podkrižnik, Gaia Schifini Penšek (UP PEF), Kaja Persuh, Nika Keber, Eva Hajdinjak, Tamara Šipek, Barbara Goričan Mežnar, Aneja Kralj (Medicinska fakulteta Univerze v Mariboru), Dragana Jović , Manca Levačić, Zara Novak, Ana Adamlje, Tara kregar, Ajdin Tahirovič , Kristina Benčan (Fakulteta za turistične študije), Špela Šteharnik , Rok Pirtovšek, Petra Najvirt (Fakulteta za dizajn), Rebeka Brković , Barbara Dokl, Jovana Mihajlovski, Nuša Jelen, Sara Zupančič, Tinkara Čelesnik, Meliha Tukić, Nikolina Srdanović, Monika Vidovic, Vita Klemenčič, Marija Rop, Nina Mesec, Lara Bandelj, Katja Jakopič (Pedagoška fakulteta), Rebeka Fridrih Gosak, Anamari abijelic (Policijska akademija), Gaja Černe (FSD), Katarina Uršič, Katja penec (Univerza v Ljubljani), anonimno, Nastja Cinzia Hrobat , Cindy Beširević (Alma mater europaea), Lana, Jovana Cvijiv, Jovana Cvijic , Ana Jeretina , Ajla Ajkić (SŠGTLJ), Zala Katanec , Tiana Krečič, Metka Rus (Univerza v Ljubljani), Taja Napret, Julija Demšar (Oš montessori Maribor), Nuša Stoklas (Filozofska fakulteta Maribor), Vesna Jenko, Alja Soršak, Tamara Trajbarič, Nea Bekonjič (Fakulteta za arhitekturo), Violeta Radulović, Nina Berlan, Tjaša Košnik (Vsš Bled), Lana Savic (UL Akademija za glasbo), Kaja Zorman (Zdravstvena fakulteta), Dijana Đukanović (UP PEF), Maja Serec, Maja Šeničar (FKKT), Neja Vizovišek, Eva , Karin Leban, Lara Srakar, Brigita Špital , Maja Šerjak, Lea san, Sanja Avsenak, Ješovnik Patricija , Kristina Koprivnik (Šolski center Šentjur), jakob Šteharnik , urska torkar, Aljaž Jeram (Čajnica Peč), Zala Okorn, Gabrijela Barić, Sara Bešter, Jena Krašovec , Karmen Gosenca, Tanja Vrečko, Anja Dacko (Ekonomska fakulteta), Nina Prijatelj (Pef Lj), eva sutlovic, TINA KRANER, Natalija Zrnec, Kaja Ševeček (Fakulteta za elektrotehniko in računalništvo UM), NINA pekovec, Nina Pekovec (Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo), Mateja Ros , Damjana Kerčmar, Tinkara Herega (Filozofska fakulteta), Marko Vranješ (UP FAMNIT), Klara Kragl, Taja P, Brina Ahačič Partlič , Kim koterle, Sara Čop, Vita Kordiš, Ela Maxine Košir, Gaja Popovič (Univerza na Primorskem), Aiken Maja (Filozofska fakulteta Ljubljana), Julija Toplak , Tjaša Vivod, Brigita Špital , Tadeja Klobasa , Sylvia Guta, Eva Krošel (Filozofska fakulteta), Aleksandra Hafner , Anja Potrata, Andraž Gruden (Fakulteta za strojništvo), alja ivona pipuš, michele strnad (Fdv), Johana Lužar Kamenik, Vanessa Šalamon, Julija Čebulec (FF), Zala Predalič, VK, nik ian vizovisek, Nika Strman (Filozofska fakulteta), Lara Knep, Urska Korosec, Amadeja Košak , Tina Dernovšek, Iza Trobentar (Fakulteta za družbene vede), Vanesa Lesjak, Iva Filip , Gabrijela Adam (FD), Tina Vizovisek, Maša Kenda, Gaja R., Maša Vidervol, Lidija , Klavdija Prosenjak, Jure Fotivec, Maja Gruden, Zala Zupan, Medea Gligorič (FDV), Žiga Trček (FRI), Lana Garin, Eva Lojevec, Barbara Medved , Ena Zorič (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Alma Alibašić, Nina Zaletel , Karin Tamše, Evelin Miklavec , Simon Čeč, Tiana Rožan, Robin Kleindienst (UL FGG), Iza (Fakulteta za matematiko in fiziko), Valerija Golob, Julijana Radošević, Pika Gorenc, Sara Žajdela, Angela Polc, Tamara Jesenik, Elen Stanič, Sara Đukanović, Urška Udovč, Aneja Podbrežnik, Maruša Pintar Udovč (Delavska hranilnica), ajda koncut, Monika Bauman, Tina Jeras , Špela Menič, Stella Žnidar, Tamara Kurnik, Ines Flegar, Nik Rakovec, Ajla Ahmetovic (Fakulteta za Management), Metka Udovč, Rebeka Seljak (Fakulteta za arhitekturo), Urška Rižnar, Lea Arnejčič (UM PEF), Julija Pušnik, Nika Kuhar, Jan Kobal, Nika Kraševec, Rebeka Robic, Nastja dolinar (Srednja šola za gostinstvo in turizem Celje), Brnjamin Seljak, Klara Kozlevčar, Matic Kolenc, Maja Merljak, Klara Klinc (I. gimnazija v Celju), Lana Osredkar , Ana Flere Gorjup, Eva Tomc, Kaja Sever, Daša Drole Zorko, Sara hotic, Nataša Ladinek, Aljaž Krivec, lenart žerdin, Ana Marija Dolinar Kastelic, Tjaša Penica (Univerza v Mariboru, ekonomsko poslovna fakulteta), Anđela Malinić, Maja Kotnik, Lana Mohorko Gmajnič (Univerza v Mariboru), Matija Pevec, Miha Pražnikar, Gala Fink (Univerza na primorskem-Turistica), Sara (Alma Mater Europaea), Maruša Legqt (Fakulteta za arhitekturo), Lan Sevčnikar (FRI-UL), Ivana Petkovič, Pavel Seljsk, Anja Benedičič (Ekonomska fakulteta Ljubljana), Nika Ceglar, Mateja Mihalič, Špela Rožmanc, Tinkara Urbančič, Nuša Šijanec , Aleks Humar, Eva Prevec, Špela Savski, Ema Turšič, Gal Poderčnik, Semra, Manja Bodiroža, Aleksandra Širovnik (OŠ Spodnja Šiška), Deana Pettirosso , Anamarija Bažec , Petrisa Čanji, Sara Mlinarič, Jure, Žiga Černe, Nadja Samardzic (FRI), Brina Vadnjal (UPR), Lea Gorkic (Pef lj), Tina Pezdirc (Pedagoška fakulteta v Ljubljani), Gaja Podkrižnik, Mia Janežič, Jana Marić, Ana jeras (Gimnazija Šentvid), Asja Kostanjevec, Urša Krajnik, Eva Bach, Barbara Njegovec, Klemen Baronik , Barbara Bach, Neža Dulc, Tanja Kotnik , Jaka Hatlak (Univerza v Ljubljani), Jaka Kraševec, Daśa, Dora Jakšič, Veronika Vazzaz Pličanič, Lara Krašovec (FMF), Biljana Sakan, Monika Španinger, Urša Humar (veterinarska fakulteta), Manja Kekec, Neva Mole, elis Gunjac Bubnic, Anja Popovic (Šole, fakulteti), Nika Brlec, Nuša, Eva Sirc, Tajda Nastran, Alekseja Otavnik (Zdravstvena fakulteta), Nika Sernel (PEF LJ), Špela Hribernik, Anja Udovč, Šaćira Čirić, Nataša Bhodler, karin bačnik, Laura Vezonik, Lina Majcenovič, Nina Goričnik (Filozofska fakulteta UL), Analina Jazbinšek , Pika Terpin, Barbara Zorman, Vanja Kavčič, Inti Dimic Drača, Žan Štumberger, Liza Logar, Anita Breznikar Dimic , Gordana Drača, Julija Breznikar, Aleksandra Tadić, Nastja Strnad, Tatjana Lukan, Laura Cojzer, Nika Strašek, Adriana Džambić, Zala Potocnik, Tonja Gruden, Sara Korošin, Lucija Švagan, Hana Cerovšek, Aldijana velić, Maša Jerković, Lina Celarc, aldijana paščanović , Eva Švigelj (Fakulteta za strojništvo), Maja Krušič (Ministrstvo za notranje zadeve), Marusa Bozic, Urša Jordan Makše , Maruša Volavšek, Filip Jerković , Nina Vrabelj, Ines Gergorić, Neja Kovačec (Gimnazija Jožeta Plečnika), Tamara Šumandl , Horozović Eldina , Nika Gabrovec, Vesna meden, Senija Fejzić , Brina Golob , Irena T, Nuša Ciglar, Tinkara Tominec, Julija Laznik (Fakulteta za gradbenistvo), Iris Stopar, monika sušin, Lara Zorko, neja svec, Teja Ropas (1. gimnazija v Celju), nina jereb, doroteja maher, Mojca Fermolšek, Snježana Panić, Maruša Kuhar, Neja Mihevc, Neža Salak, Vanja Jakovljevic, Marija Markrab (GFML), Anea Kolar, Ana Kovačič, lana leskovsek , Iva Gucek, Tia Klenovsek, lea vahen, Diana Tomše, Emma Pušnik, Jasmina Muratović, Ivana Atanasova , Anastasija Kosic, Nika Čretnik, Nina Bašelj, Nada , Maja Mastnak, Sejla Humic, Špela Žinko, mija ružić, Andreja Breskvar , Anita Kuhar , Damir Kuhar , Sara Mori, Alenka Česa , Nika Pečko, Manuela Prelc, Tea Berghaus Kosec, Tjaša Rozman, Lara Bukovec, Ema Vene, neža šanca (szsce), Maja Kajbič, Manca Avguštin, Sara Uskoković (FKKT), Lamija Ahmetovic, Neja Bučinel, Meta Dejanović, Tina vrhovec , Simona Ploj, Sabina Kosi, Laura Šlebič , Nina rančan, Ivana Šokec, Maruša Blatnik, Mateja Bažec, Lana , Anja Oršič, Monika Krampl, Naja stanic (Univerza na primorskem), Vanessa Župan, Selvedina Momkovic, Ana Ščuka, Maja Ban (Filozofska fakulteta), Katja Balanč (Fakulteta za vede o zdravju), Urška Roblek, Nuša Dovečar, Ana Kempere, Tadej Kapun (Filozofska fakulteta), Lana Jezovšek, Lamija Zahirovic, Mojca Benko, Hana Alisa Žitnik, Anđela Stojnić, Fatima Softić , Tjaša Jereb , Lea Prodan (Univerza na Pirmorskem, Fakulteta za humanistične študije), Eva Rehar, Eva Rehar, Špela Koračin (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Lea Gerdovič (FRI), Matejka Petrak, Gaja Hrvatin (Evropska pravna fakulteta), Sara Gržinić, Katja Sapek (Mf um), Lea Turk, Lana Ramšak, Laura Komar, Lea Stegovec, Meta Florjančič (FKKT), Simona Kosi (UM FGPA), Lara Amani Jakša , Lana mastnak, Lea Skok, Ajka Durić, Sarah Skok, Nastja Gorišek (FGPA), Marjeta Gregor, Renata Klemenčič, Lara Košič, Jovana Trivanović (Fakulteta za Gradbeništvo, Prometno inženirstvo in Arhitekturo), Nina Draganović (UM FGPA), Nejc Hribernik (Univerza v mariboru), Lea Plahuta, Nika Dermastja , Anže Jelen (FGPA), Teja Rožman, Ana Hanželič (UM FGPA), Dragana Marinkovska, Laura Padar, Lana Erjavec (UP Fakulteta za vede o zdravju), Katarina Šimat , Rijana Malešević , Nina Miklavc (FGPA), Mija Dobravec, Luka Kočevar (Študent), Jakob Menih (UL FRI), Ines Krajnc, Tinkara Sever, Patrik Benčina (UP FVZ), Ana Stanonik, Teja Renko (UP FVZ), Rok Želodec (UP FVZ Zdravstvena nega), Nina Otrin (FVZ), Mitra Vasiljević (Fakulteta za vede o zdravju), Lia Cuogo, Neža Hribar (UP FVZ), Urša Horvat (UP FVZ), Sintija Mučibabić (FVZ), Žan Vozelj , Helena Bosnar, Valentina Franca, Tija Božič (UP FVZ), Tamara Sarafimovska , Nina Lipič, Urška Rantaša (UP FVZ), Olivera S. (Fakulteta za vede o zdravju), Tjaša Brumen (UP FVZ), Sara Kranjc (UP FVZ), Neža Jarc (UP FVZ), Lucija Skubi (FVZ), Ana Marija Strle (Gimnazija Želimlje), Sabrina Plohl (UP FVZ), Urska Licen (UP FVZ), Marko Savic, Nataša Štuhec (AMEU), Ula Vehovec , Ursa Sladic, Neža Bajec (UP FVZ), Laura Županec (Filozofska fakulteta UM), Maja Himelrajh, Tjaša Merhar, Taja Šuligoj (FVZ), Sara Lovrec (Fvz), Nika Kaurin (Fvz), Maša Mesec (UP FVZ), Zala Kržičnik (UP FVZ), Neža Božič, Ivana Marguč (Fakulteta za vede o zdravju, univerza na primorske), Lana Bakarič (UP FVZ), Razija Bajrić (UP FVZ), Zoja Jenko (UNI MB FGPA), Lara Rajnar (FGPA), Ana Carlevaris , Ivana Poglajen (FGPA), Tinkara Grešovnik, Dana Rejc, Ana Stopar, Eva Fridl , Anastasija Nikolova (UP FVZ), Kristina Banović (FVZ), Liza Gregori (up fvz), Miša Šinkovec (UP FVZ), Mojca Atelšek , Laura Kodela (ECM), Jernej Pustovrh (Fakulteta za vede o zdravju), Damjana Mihalič, Nuša Batista (UP FVZ), Hana V, Lana Kralj, Nika Zatler, Eva Ivana Kopše (UP Fakulteta za vede o zdravju), Hana Fatur, Martin Grešak, Ana Grabnar, Nives Žorga, Zdenka Erjavec, Aja Ana Jelaska (FVZ), Lara Dobaj (UP FVZ), Tia Benčič (UP FVZ), Jana Cakić (Fakulteta za vede o zdravju), Tia Raišić (Fgpa), Marija Boshkova (UP FVZ), Lina Černe (Fvz up), Enej Adamič , Anamarija Dečmanman (UP FVZ), Tonka Kocjančič (UP FVZ), Neža Kos, Sara (FVZ), Matjaž Volk, Eva Tončič , Blaz Bone (FRI), Sanja Feltrin , Jerneja Cobec (Fvz), Katarina Kolenc Klen (UP FVZ), Mark (Kuhar), Hana Meško, Tinkara Gselman, IRENA VOVK, Kaja Kopačin, Neža Horvat, Alea Bubek (UP FVZ), Tjasa Drobnic (UP FVZ), Tjaša Krivec, Iva Marčič, Jerneja Brus (Fvz), Ula Dobrisek (UM Fgpa), Tilen Vidergar, Spela Tandler (UP FVZ), Patrik Lešnjak, Eva Sulič (Zdravstvena fakulteta), Larisa Matjašec, Jurij Petek (Fakukteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo UM), Pia Brecelj, Marja Erker, Barbara Brajer Humar, Erik Paulin, Monika Trošt, Maruša Rozman, Mojca Medja, inja groboljšek, Manca Čepon (UP FVZ), Ana Krstov, Nusa Makuc (UP FVZ), Danijela Nedić (UP FVZ), evelina filipic, Ajla Mamić (UP FVZ), Stefanela Vuković (UP FAMNIT), Rebeka Kustec, Petra kalc, Iva Djorleva (UM FGPA), Andjela femic, Filip Rojs, Ariana Rogina, Vera Fonda, Teo Benkovič (Fvz), Martin Švab (Fakulteta za vede o zdravju), Gaja Škofic (Fakulteta za vede o zdravju), Anja Verdnik (fakulteta za vede o zdravju), Andrej Banjanin , Tonja Hladnik (UP FVZ), Patricija tusar (FVZ), Katja Primc, Lara Hercog (Fvz), Katarina Štefančič , Neva Kovač, Jaka Škrinjar, Diana Uršič, Laura Gornjak (Fakulteta za družbene vede), Lucija Posega (UP FVZ), Eva Aja Kuzman, Staša Rituper, Manica Vagner, Sara Kupec (FKKT MB), Maja Gorše, Tanja Stramšak, Saša Kovač, Julija Mur , Katarina Brglez, Meta Hazler Bajec, Veronika Ribas, Lucija Rozman, Žiga Koren, Eva Kolaric, Emilija Toth (UP FVZ), Ema Jeras Zarabec, Mojca Fink (UP FVZ), Ivona Popović (Filozofska fakulteta UM), Nika Bračko (FF UM), Maja Grmek (UP FVZ), Laura Buzeti (Filozofska fakulteta), Nea Lovrinčić, Laura (Božjak), Vanja Vogrinec, Urša Marič, Laura Denko (FNM), Katja Černjavič, Nika Novak, Maša Popovič, Ana Milošič, Kaja Sešek (UP FVZ), Aljana Nemec, Tetyana , Pilar Veselko, Blažka Berginc (FNM), Anja Zobec (UP FVZ), Blažka Berginc (FNM), Vita Jeraj, Enrico Albanese (UP FVZ), Edita Kovacevic, Damjan Gruevski, Alja Gorenšek (Veterinarska fakulteta), Sofija Malinović (Fakulteta za vede o zdravju), Katja Vranešič (UP FVZ), Timeja Špacapan, Petra Gobec, Nika Bevc, Anja Laharnar (UL FRI), Sara Lisjak (FMF), Mia Nardin, Taja Štefanič , Ervin Mustafić, Ema Zoldos, Nina Kalshoven (UP FVZ), Anamarija Potokar (Fakulteta za matematiko in fiziko), sara lišinović , Lana Banjanin (Ekonomska fakulteta), Ajsa Šošić (FGPA), Tjaša Pirc, Marta Pančur, Nejka G.C., Sara Flegar (FHŠ), Maruša Mlakar (Fakulteta za humanistične študije), Aleks Rautar (UP FVZ), Neža Čeferin, Ita Weber , PETRA ŽITKO, Lana Horvat (FKKT), Gloria podlogar, Tina Kraljič, Anja Puc, Polona Umek (FMF), Karmen Bratož , Lidija Šetina , Tina Jurić, Vanja Markic, Aleksandra Vujanovic (UM FGPA), Milica Ilić (UL FMF), Katarina (UP FVZ), Nika , Katarina Kante (UP FVZ), Pia Kuhar, Ana Jesenek , Daša Repenšek (UP FVZ), Matej Gorjup, Tilen Brunec (Višja strokovna Šola), tilen sernc (UP FVZ), Naja kotnik, Filip Rupnik (UP FVZ), Matic Stare, Katja Belec, Aleksandra Keše, Maša Prešeren, Veronika Kenzis, Tara Zidar (Gjp), katarina martincic, Špela Marušič (UP FVZ), Marko Hiršel, Polona Marušič, Jakob, Bojana Čobec, Manja Slanič (fmkp), Robi Ramšak, Denis Vah, Pia Jenko, Ela Grubišić, Lucija Jamnik, Iva Bulovec, Ela Šmirmaul (Filozofska fakulteta), Živa Waldhütter, Venessa Marković, Sanja Ferjančič, Misa Kuhar, Mina Radojković (FDV), Marcela Novljan Lovrincic, Lana Miketek (Fakulteta za družbene vede), Milica Vukicevic, Domen Bukovec (PB Ormož), Eva Bevc, Nikolina Škrilec, Kaja Hladnik (UP FVZ), Darija Gržinič (Gimnazija Koper), Kaja Žgeč, Kaja Žgeč, Nadja Antonić (FVZ), Urška Štucin, Brina Oblak, Sonja Šuković, Tina Jelenc, Sebastian Redek, Damjan Težak (UP FAMNIT), Neža Kržan (Fakulteta za matematiko in fiziko), Anđela Lazić , Lara Štramcar (UP FVZ), Luka Markov, Igor Grofelnik, Tina Cvahte Ojsteršek (Fakulteta za logistiko UM), Brigita Šenk (Fakulteta za vede o zdravju), Simona Šinko (Fakulteta za logistiko), Tehvida Javor (Fakulteta za logistiko), Viola Kovac, Andreja Kokalj, Hana Žagar, Peter Starman (Univerza na Primorskem, FVZ), Julija Krenker, Tinkara Gornik, Alja Furlan, Daša Tomat , Kaja Gros, Brigita Jugovič, Tjaša Tominc , Živa Mataič, Nik Šmigoc (UP, FVZ), Živa, Erika Fiser (UM FGPA), Patricija Sterle, Andreja , Kristjan Vertovec, Matej Vanev, Teodora Kochishka, Aleksandra Kuzeva, Amadej Jelen (UP Fakulteta za vede o zdravju), Simona Dimovska, Kaja Hribar, Urška Štraus , Adam stojanovski, Teodora Tomoska, Nika Škrilec (FERI), Neza Vatovec, Jana Potočnik, Katja Kodre, Katarina Gladek, Maja Buha, Kristina Petrova Cimperšek, Ursa Kosic (FVZ IZOLA), Izabela Križaj (FVZ), Anja Vrtačnik (FVZ), Neja Brence, Ema Nagode, Jurij košir, Manca Zupančič, Ula Bauer (Fakulteta za vede o zdravju), Ema Batagelj, Anastasija Nakova (Fakulteta za vede o zdravju), Ivona Fuks, Ana Vilimanović, Jure Turk, Sara Starman (Fakulteta za vede o zdravju), Tjaša Lovše (Fakulteta za vede o zdravju), Selma Crnkic, Anže Mali (Fakulteta za vede o zdravju), Alja Vukalić , Ajda Lebar, Nina Mrak, Inga Pikl (Nova univerza), Maruša Gale, Ana Šetina , Aida Jusić, Julija Dahalić, Špela Kozar, Janja Weisbacher, Žan Pristopec (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Urška Zadravec (FDV), Anja Kajsner (UP FVZ), tia lamesic, Maja Hajdinjak, Ema Koprivc, Pia Rijavec, Nika Šolinc, Tamara Bizilj, Tadej Kavčič (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Judita Polanc, Kristijan Petrič (FRI), Klemen Bekičič (FGPA, UM), Lea Volk (up fvz), Filip Zevnik, Zarja Ribič (gimnazija celje-center), Ana, Sara Račnik, Marko Stres , Nuša Jaklič, Lana Metlika, Nina Birsa (Zdravstvena nega), Mia Semeja (Gcc), klara korosec (gcc), Lara Vukovič (Gimnazija Celje-Center), Manca Jelenko, Pia Naja Kukec, Lulu Dolžan, Lin šuster, Tina Uratnik, Ana Metličar (Gimnaziha Celje - Center), Nika Vukić, Blaž Mikec, Eva Drofenik (Biotehniška fakulteta), Ana Vidic, Nina Princl, Festina Thaqi (Gimnazija Celje Center), Eva zevnik, Ajda Resinovič (Gimnazija Celje Center), Ula Beltram, Saša Drešar (SŠOF), Kaja Kancler (UP FVZ), masa ranzinger, Nika Gračnar, Lara Cegnar, Polona Čelhar, Matic Golob (ŠCC Celje), alenka mauko pranjic, Hana Kandus (UP FVZ), Lara Bergles, Eva Savina Potočnik (Gimnazija Velenje), Veronika Potočnik, Klara Jelenko, Urška Hari, Lana Dolinar, Katja Vuk, Valentina Grdina (UP FVZ), Ivan Srbič , Nina Vidaković , Eva Herlah , Špela špegelj, Lana Romih, Lara Kos, Taja Tkalec (Gimnazija Celje Center), Ema Fužir, Stella Majerić, Lara Medved Golič, Daša Urlep, Živa Kocman (Gimnazija vič), Nuša Berložnik , Anja Mihorko, Amalija Mlinarič, ZOJA STAN, Tajda Strožič (GCC), Jerca Gračnar, Teja Horvat (UP Fakulteta za vede o zdravju), Tina Peklar, Ela Podlesek, Emir Radilović (Gimnazija Vič), lea bergant (gimnazija Vič), Sofya Revo (Gimnazija Vič), Lana Beber (Biotehniška šola Maribot), Sanja Štiberc, Maruša Kotar, Mirai Eder Dobaj (Tretja gimnazija MB), Lenka Bogdanić (UP FVZ), Aljaž Kotnik (Medicinska fakulteta), Vinnie Skubic , Alja Poljanšek (FAMNIT), Aleksandra Rajkovic, Larisa Ramšak, Lara Kosi (Gimnazija Celje Center), Manca Leskošek, Tara Protner, Bruno Resnik, Leila, Mojca Lampic, Angela Blazhevska , Maruša Sovec, Daša Dolenšek (Fakulteta za šport), Neža Vadnov , Vita Sonjak, Anja Pušnik, Lana Šuligoj, Zala Seifert (Visokošolski zavod Fizioterapevtika), Maja Škrlj (UP FVZ), Matej Marolt, Ana Arnuga, Matej Zupančič (Fakulteta za stronjništvo), Lana Kacin , Denis Povalej (FRI), Josip Josipović (FRI), Dejan Škof, Marcel Borak, Matevz Roskaric, Andjela Rajović, Nina Kokalj (Fri), Florian Umek (EF), Sonja (FRI), mkos, Maša Mladič, Ana Polančec (Fri), Žan Hrastnik (FRI), Timotej Zupančič, Ana Petrova (FRI), pia veniger djuras, Aljaž Vertih, Luka Logar, Manca Novak (Gimnazija Ledina), Rebeka Štamfelj, Sara Ivanovska (FRI), Ivan Ivanoski, Katerina Stojanova (UP FVZ), Marko Adamič, Andreja Hribljan (FRI), Jasmina bratuša (FNM UM), Rihard Šmid (FRI UL), Vita Naglič, anja Kuzevska, Lazar Nedeljković (FRI), Tomaž Maljavac, Vanessa Jačmenjak (Fakulteta za računalništvo in informatiko), Una Sekulović, Jan Ljubič (FRI), Ana Cvetković, Nace Kovačič , Katarina Vetrih , David Bojanić, Matjaž Škrlec, Matea Spasevska (FRI UL), Anastasija Stojanoska (Fakulteta za računalništvo), Irina Bezin, Lana Kučinič, Enio Kurbegović (FRI), Saša Luketa , Dylan Samuel, NoDi NoDi, Mojca Kupčič, Maja Vizjak, Doroteja Trifunović (Univerza v Mariboru), Katarina Vršič Riedl, Karmen Pivk (UP FVZ), Mojca Riedl, Mark Mohra, Nik Jan Špruk (FRI), Vika Lisac, Lara Mlinšek, Hannah Šabić, Veronika Pechugina (Univerza na primorskem), Karin Hrobat (UP FVZ), Samanta Stanišić (FVZ Vipava), Nina Jankovič , Dimitar Nakov, Lara Mehle (FRI), Tomaž Mrak, Maša Bohinc Penček , Anja Kocjančič (Gimnazija Ledina), Tanja Turk (Univerza v Ljubljani - Zdravstvena fakulteta), Gregor Oražem, Patrik Hlebec Štor (Fakulteta za strojništvo), Helena Jeretina , Tea Stojko (Zdravstvena fakulteta), Dijana Mikic, ema činku (zdravstvena fakulteta), Liza Levandovska, Miha Meserko, asdfasdf, Leon kukrika, Mark Krevatin, Matic Rakušček, Jan Pečovnik, Žiga Merkač (Pef), katja šapek (Medicinska fakulteta UM), Maruša Dolinšek (kks), Adam Červek, Eva Sovinec, Zarja Mlakar, Živa Mlakar (UL), anej gorinjac (srednja medijska), Maj Vreš, David Tabakovič (ef), Jaka podjed, Tajda Pučić (Ul), Lara Mrhar , Matej ogorevc, Luka Molicnik, Sandra Pregelj, Špela Marc (Fakulteta za socialno delo), Patrik Šmid (Ekonomska fakulteta), Mt (Bg), Iva Kovačič , Nik kraner, Žan Kumprej, Sergej mikhajlov, Klara Kušar (FDV), Tina Tušek , Eva Krivograd, Aja Onuk (Ff lj), Matic Koračin, Ana Hočevar, Žan papež, Alin Tama (Socialno delo), Asia Tama, Nika mlakar (Aluo), Giovanni Santigarini (Veleučilište rijeka), Dominik Černjavič, Jure malic, Ema Jelenc (Biotehniška fakulteta), Nejc Lavtar (Filozofska fakulteta), Tea Dular (Biotehniška fakulteta), nej bizjak (bf), Alanis Lušetić, Ines Rizvić, Gaj Kren Gorše, Leon Pečarič, Manja Donša (ekonomska fakulteta), Ivo Pajer, Gal Žagar , Jana Leđenac (Ekonomska fakulteta), Petra Gregorič, Ana Kompara, Ula mihalic, Minea Rudolf, Ana Štampar, Timon Grabovac, Lija Fajdiga , Nika Pustišek, Jera Ziherl, Žiga Česnik (FF Lj), Benjamin Bogovič, Matjaž, Lisa ulaga (Ul), Aljosa Kafol (EF), Manca Decman (FF UL), Matej Dečman , Zarja Doberšek, Matevž Birk (DIF), Nika Zabret , Eva hajsek (Bf), Urša Švagelj (Fa), Klara Kresnik (Univerza lj), Lan Žičkar , David, Tomislav haring, Vanesa Studen (Ef), blaz Sojer, Zarja Kravanja, Špela Ivančič , Anže Perc, Nika , Pia jecelj, Nika Horvat, Stefan Gjurovski, Katarina Vićentijević , Lara Slekovec (EFLJ), Žiga Mikeli, Maša Zapušek (Zdravstvena fakulteta), Marija Pavloska, Zala Plevnik (/), Sanja Balažic (Gimnazija Murska Sobota), Marija Jakimovska (FE), Petra Šter (MF), Eva Hubman, Maja Slanič (SZKS MB), Živa Ema Brigadir, Tinkara Ravnak, Maja Šarčević (MF UL)